fbpx

Studio Piosenki

Studio Piosenki powstało we wrześniu 2019 roku. Zajęcia odbywają się w CK Przeźmierowo, w poniedziałki w dwóch grupach: I grupa godz. 16.30 do 18, grupa II 18 do 19.30.

Pomysł na Studio Piosenki zrodził się po przeglądzie Rozśpiewana Gmina 2019, po warsztatach wokalnych dla laureatów przeglądu, podczas których powstała autorska piosenka, zarejestrowana w mobilnym studiu. Powstał również teledysk: https://www.youtube.com/watch?v=UzKZgt42s4I.

Zadaniem Studia Piosenki jest integracja dzieci i młodzieży śpiewającej z gminy Tarnowo Podgórne wokół pracy nad emisją głosu, kształceniem słuchu, interpretacją piosenek. Studio prowadzą Ada Mańczak-Rogoża i Paweł Rogoża. Ada zajmuje się emisją głosu, sztuką interpretacji oraz animacją pracy Studia, a Paweł kształceniem słuchu, akompaniamentem i aranżacją. Uczestnicy zajęć są zapraszani do współtworzenia wydarzeń kulturalnych w gminie. Dotychczas zaprezentowali się podczas V Jarmarku Bożonarodzeniowego w CK Przeźmierowo, gdzie pokazali się w kolędach w nowych aranżacjach. Współtworzyli ze swoimi rodzinami otwarte warsztaty wokalne Rodzinne Kolędowanie. W styczniu 2020 Studio Piosenki zaprezentowało się podczas styczniowego XVI Koncertu Noworocznego w Tarnowie Podgórnym, występując z Młodzieżową Orkiestrą Dętą Gminy Tarnowo Podgórne z autorską piosenką w aranżacji na orkiestrę.

 

Log in

fb iconLog in with Facebook