fbpx

Studio Piosenki

Studio Piosenki powstało we wrześniu 2019 roku. Zajęcia odbywają się w CK Przeźmierowo, w poniedziałki w dwóch grupach: I grupa godz. 16.00 -18.00, grupa II 18.00 do 20.00.

Pomysł na Studio Piosenki zrodził się po przeglądzie Rozśpiewana Gmina 2019, po warsztatach wokalnych dla laureatów przeglądu, podczas których powstała autorska piosenka, zarejestrowana w mobilnym studiu. Powstał również teledysk: https://www.youtube.com/watch?v=UzKZgt42s4I.

Zadaniem Studia Piosenki jest integracja dzieci i młodzieży śpiewającej z gminy Tarnowo Podgórne wokół pracy nad emisją głosu, kształceniem słuchu, interpretacją piosenek. Studio prowadzą Ada Mańczak-Rogoża i Paweł Rogoża. Ada zajmuje się emisją głosu, sztuką interpretacji oraz animacją pracy Studia, a Paweł kształceniem słuchu, akompaniamentem i aranżacją. Uczestnicy zajęć są zapraszani do współtworzenia wydarzeń kulturalnych w gminie. Dotychczas zaprezentowali się podczas V Jarmarku Bożonarodzeniowego w CK Przeźmierowo, gdzie pokazali się w kolędach w nowych aranżacjach. Współtworzyli ze swoimi rodzinami otwarte warsztaty wokalne Rodzinne Kolędowanie. W styczniu 2020 Studio Piosenki zaprezentowało się podczas styczniowego XVI Koncertu Noworocznego w Tarnowie Podgórnym, występując z Młodzieżową Orkiestrą Dętą Gminy Tarnowo Podgórne z autorską piosenką w aranżacji na orkiestrę.

 

Log in

fb iconLog in with Facebook