Konkurs na ozdobę choinkową

Tworzysz kolorowe bombki, dziergane aniołki, papierowe gwiazdki lub inne własnoręcznie robione ozdoby choinkowe? Mamy dla Ciebie konkurs!

Choć za oknem wielobarwne liście dopiero co opadają z drzew, małymi krokami jednak zbliżamy się do świątecznych przygotowań. Tradycją GOK SEZAM stały się coroczne konkursy przypominające o zbliżających się Świętach Bożego Narodzenia. Głównym celem tegorocznej edycji konkursu na „Najpiękniejszą ozdobę choinkową” skierowanej do dzieci i dorosłych, jest rozwijanie wyobraźni oraz pobudzanie aktywności twórczej, a także stworzenie przestrzeni do zaprezentowania swoich dokonań. Każdy uczestnik może zgłosić jedną ozdobę. Ma na to czas do 9 grudnia. Prace mogą być przygotowane w dowolnej technice, ale muszą mieć solidnie przymocowany element umożliwiający zawieszenie ozdoby na gałązce choinki. Ozdoby świąteczne zaprezentujemy na stronie internetowej goksezam.pl oraz profilu facebook.com/goksezam. Szczegółowy regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa dostępne tu.

Prace wraz z kartą zgłoszenia należy dostarczyć do 9 grudnia 2020 roku, do Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym lub Centrum Kultury Przeźmierowo we wtorki i środy, w godz. 17-20. Informacje o konkursie można uzyskać u organizatora konkursu pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.