"Obrazem i słowem" - wystawa on-line

Zapraszamy serdecznie zarówno miłośników poezji jak i malarstwa do obejrzenia wystawy on-line pt. „Obrazem i Słowem”. Wystawa prezentuje wycinek dorobku artystycznego kół plastycznych GOK SEZAM (pod kierownictwem Magdaleny Łuczak oraz Justyny Just-Przybylskiej), której wartością dodaną jest twórczość literacka Igi Dragon (pseudonim artystyczny). Zestawienie odmiennych sposobów artystycznej wypowiedzi pokazuje wrażliwość i specyficzne postrzeganie rzeczywistości ludzi o artystycznych duszach, unaocznia, że każde przeżycie czy doświadczenie może stać się pretekstem do stworzenia dzieła o zadziwiającej formie czy treści. Mamy ogromną nadzieję, że każdy amator sztuki znajdzie coś dla siebie - w odsłonie, która wieńczy ubiegły rok kulturalny kół plastycznych GOK SEZAM.