Otwieramy GOK SEZAM!

Na całkowity powrót do normalnego funkcjonowania w codzienności, jaką znamy, jeszcze wszyscy musimy poczekać. Choć wszyscy czujemy niepewność, staramy się wrócić do życia. Powoli, więc otwieramy swoje ośrodki kultury!

Czas pandemii jest czasem dla kultury trudnym. Choć staraliśmy się urozmaicić Państwu czas kwarantanny, publikując różne materiały w sieci, zdajemy sobie sprawę, że nie zastąpi to ani nam, ani naszym widzom oraz uczestnikom kół i zespołów osobistego udziału w kulturze. Dla GOK SEZAM ostatnie miesiące były czasem planowania i dbania o zapewnienie bezpieczeństwa na przyszłość. Powoli wracamy, odmrażamy swoją działalność, ale zwracamy uwagę przede wszystkim na dbanie o wspólne dobro. Dlatego też wprowadzaliśmy kilka ważnych zasad dotyczących poruszania się po obiektach oraz profilaktycznego działania przeciwpandemicznego. Szczegółowe informacje oraz regulaminy sukcesywnie będą się pojawiać w zakładce „Wytyczne COVID-19” na stronie internetowej www.goksezam.pl. Zachęcamy do śledzenia informacji również na naszym profilu na Facebooku oraz w TarNowej Kulturze.