Informacja dot. biletów (aktualizacja)

Przypominamy, że wszystkie bilety zachowują ważność odnośnie nowego terminu wydarzenia. Ewentualny zwrot jest możliwy na przedstawionych poniżej zasadach.

Bilety zakupione w kasach GOK „SEZAM”:

do dnia 13 marca w następujących punktach:

w siedzibie GOK „SEZAM” (ul. Poznańska 96 w Tarnowie Podgórnym) w godz. 9-15, w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (ul. Ogrodowa 14) w godz. 15-20, w Centrum Kultury Przeźmierowo (ul. Ogrodowa 13a) w godz. 16-20.

w dniach 16 do 31 marca, po uprzednim zgłoszeniu pod numerem tel. 61 8959 228, w siedzibie GOK „SEZAM” (ul. Poznańska 96 w Tarnowie Podgórnym, pon.-pt. w godz. 9-15)

od 1 kwietnia* wszystkie punkty GOK „SEZAM”.

Bilety zakupione przez bilety24.pl:

koncert VOO VOO został przeniesiony na 11 września. Ich ważność nie wygasa. Gdyby ktoś jednak zechciał zwrócić bilet, prosimy o wysłanie maila z podaniem imienia i nazwiska oraz e-maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 19.03.2020 r. W późniejszym czasie, zwroty nie będą honorowane.

- na pozostałe wydarzenia zwroty biletów będą dokonywane automatycznie przez serwis.

*data planowana, w sytuacji wyjątkowej może ulec zmianie