O Sole Mio! - walentynkowy koncert operetkowy

"O SOLE MIO" to koncert wokalno - taneczny skomponowany z hitów rodem ze słonecznej Italii i Hiszpanii. Zapraszamy, by wyjątkowy, walentynkowy wieczór spędzić w CK Przeźmierowo!

Duet "Barcelona", popularna "Carmen", aria Torreadora, śpiewne "Volare", ognista "Granada", czy radosne "O sole mio" w wykonaniu znakomitych solistów z poznańskich scen teatralnych ( Opera - Teatr Wielki i Teatr Muzyczny ) przeniosą Państwa na południe Europy.
Para tancerzy porwie publiczność w rytmach namiętnego tanga czy płomiennego pasodoble. Koncert okraszony jest dowcipną narracją pełną anegdot i zabawnych historii, która idealnie wpisuje się w pogodny nastrój gorącego wieczoru karnawałowego.

„O sole mio” – koncert walentynkowy
Centrum Kultury Przeźmierowo, 14.02.2020, godz. 19.
Bilety: 25 zł dostępne w siedzibie GOK „SEZAM” (ul. Poznańska 96 w Tarnowie Podgórnym) od pon. do pt. w godz. 9-15, w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (ul. Ogrodowa 14) od pon. do pt. w godz. 15-20, w Centrum Kultury Przeźmierowo (ul. Ogrodowa 13a) od wt. do pt. w godz. 16-20. Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl