Andrzej Poniedzielski - "Live?" [BRAK BILETÓW]

Humor Andrzeja Poniedzielskiego to same paradoksy. Bo na widowni wybuchają śmiechy, podczas gdy na scenie stoi osoba, mówiąca z kamienną twarzą i pełną powagą. W Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym czeka nas kabaretowa uczta w listopadzie.

Andrzej Poniedzielski powiedział o sobie "Jest we mnie element nieprzewidywalny". Król krainy łagodności. Bard. Kabaretowy konferansjer oraz artysta śpiewający! To dowodzi, jak żywa jest w nas potrzeba poezji i przewrotnego humoru. Od dziesięcioleci bawi nas on swoim podejściem do życia i intrygującymi przemyśleniami.  W koncercie, który odbędzie się w DK w Tarnowie Podgórnym doświadczymy dużo inteligentnego humoru, satyry, piosenki. Jak mówi sam Artysta SPRING & DRINK & SING.

Program, który Andrzej Poniedzielski zaprezentuje w Tarnowie Podgórnym został przygotowany na płytę „Live?”, artysta obchodził wydając ją czterdziestolecie pracy twórczej i sześćdziesięciolecie urodzin.

Andrzej Poniedzielski

„Live?”

Dom Kultury Tarnowo Podgórne

9 listopada 2019 r, 18:00

Bilety na to wydarzenie zostały już wyprzedane.