Mikromusic - niezwykły koncert

Natalia Grosiak wraz ze swoim zespołem przybędzie pod koniec września do Przeźmierowa, by promować najnowszy album „Z dolnej półki”. Mikromusic na pewno oczaruje Państwa brzmieniem, tekstami i atmosferą!

Mikromusic to polski zespół grający muzykę określaną jako avant pop lub art pop. W ich twórczości słychać inspiracje słowiańskim folkiem, jazzem, rockiem i elektroniką. Na koncie mają sześć płyt studyjnych i trzy albumy koncertowe. Grali na najważniejszych polskich festiwalach i koncertowali za granicą.

„Mikromusic z Dolnej Półki” to całkiem nowa, akustyczna odsłona zespołu. Szukając niecodziennych brzmień grupa sięgnęła po nietypowe instrumenty. Czego nie umieli zrobić sami, kupili u lokalnych rzemieślników bądź znaleźli na targu staroci. Na koncercie można usłyszeć takie instrumenty jak gitary z pudełek po cygarach czy miski dla psów, weselny akordeon, saxhorn barytonowy, basowy flet czy turecki saz. Będzie też więcej śpiewania na głosy.

Fenomenalna jest także cena biletu na koncert tego popularnego zespołu – w Przeźmierowie wysłuchacie Mikromusic już za 35 zł! W sierpniu bilety można nabyć tylko w siedzibie GOK „SEZAM” Tarnowo Podgórne, ul. Poznańska 96 (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15). Od początku września również w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (ul. Ogrodowa 14) od pon. do pt. w godz. 15-20, w Centrum Kultury Przeźmierowo (ul. Ogrodowa 13a) od wt. do pt. w godz. 16-20. Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl

Mikromusic „z Dolnej Półki”

27 września 2019r., 19:00, CK Przeźmierowo

Bilety: 35 zł