fbpx

GOK Sezam poleca: Edison Festiwal (ZNIŻKI DLA MIESZKAŃCÓW!)

Muzyka na świeżym powietrzu w rodzinnej atmosferze i pięknym otoczeniu? To właśnie Edison Festival – Taste The Music! Po sukcesie pierwszej edycji wraca on z kolejną odsłoną.

20 i 21 lipca ponownie spotkamy się nad Jeziorem Kierskim, by cieszyć się latem i dźwiękami ulubionej muzyki. Podczas drugiej edycji festiwalu przy Hotelu Edison w Baranowie wystąpią: Julia Pietrucha, Krzysztof Zalewski, O.S.T.R., Fisz Emade Tworzywo, Sorry Boys, Bitamina i wielu innych.

Organizatorzy zapewniają, że nie zabraknie tego, za co mogliśmy polubić Edison Festival. Idea tej imprezy jest prosta: dostarczać muzyczne emocje, ale także tworzyć klimat, który pozwoli odpocząć z dala od zgiełku codzienności. Wszystko to przy pysznym jedzeniu typu street food i z atrakcjami dla wielbicieli muzyki w każdym wieku.     

20 - 21 lipca 2019 (sobota, niedziela), godz. 16.00

Hotel Edison, ul. Wypoczynkowa 60, Baranowo

Posiadamy pojedyncze bilety, dwudniowe karnety na Edison Festival, ze zniżką za okazaniem karty mieszkańca (wtedy kosztują one tylko 119zł) dostępne są: w czerwcu w siedzibie GOK „SEZAM” (ul. Poznańska 96 w Tarnowie Podgórnym) od pon. do pt. w godz. 9-15, w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (ul. Ogrodowa 14) od pon. do pt. w godz. 15-20, w Centrum Kultury Przeźmierowo (ul. Ogrodowa 13a) od wt. do pt. w godz. 16-20

W lipcu: w siedzibie GOK „SEZAM” (ul. Poznańska 96 w Tarnowie Podgórnym) od pon. do pt. w godz. 9-15,

Log in

fb iconLog in with Facebook