ROGUCKI SOLO w CK Przeźmierowo

Piotr Rogucki autor tekstów, aktor, ale przede wszystkim muzyk wystąpi w Centrum Kultury Przeźmierowo. Znany głównie jako wokalista rockowej formacji COMA, z powodzeniem koncertuje także solo. Jest zdobywcą wielu nagród na festiwalach piosenki artystycznej m. in.: II nagroda na Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie 2002, Grand Prix Festiwalu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu w 2004, Grand Prix Festiwalu Spotkania Zamkowe w Olsztynie 2004. Za najlepszy album rockowy w latach 2004, 2006, 2009, 2011 otrzymał Fryderyki, a w 2011 roku otrzymał Fryderyka w kategorii wokalista roku. Był jurorem w trzech edycjach programu Must Be The Music w telewizji Polsat. Nagrał trzy solowe albumy w 2011 „Loki - Wizja Dźwięku, w 2012 roku „95-2003” i w 2015 „J. P. Śliwa” - album składający się z trzech artystycznych komponentów: płyty z utworami, tekstu dramatycznego oraz grafik uzupełniających przekaz i wymowę wydawnictwa. W 2017 roku wziął udział w projekcie Męskie Granie Orkiestra wykonując wspólnie z Brodką i Organkiem piosenkę „Nieboskłon”, znany jest też ze swoich aktorskich kreacji, chociażby z roli Andrzeja „Makara” w filmie „Gotowi na wszystko. Exterminator”. W swoich scenicznych wcieleniach łączy elementy poezji, rocka i teatru. Będziemy mogli się o tym przekonać już 1.02.2019 o godzinie 19 w Centrum Kultury Przeźmierowo. Bilety w cenie 40 zł dostępne od 17 grudnia w biurze GOK SEZAM w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku, w godz. 9-15), w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku, w godz. 15-20) oraz w Centrum Kultury Przeźmierowo (od wtorku do piątku w godz. 16-20). Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl. Zapraszamy!