Beznudna wyspa - spektakl

W sprzedaży są już bilety na prapremierę najnowszej komedii Teatru Muzycznego w Poznaniu zatytułowanej "Beznudna Wyspa" z Wiesławem Paprzyckim w roli głównej.  Przedstwienie zobaczymy w Centrum Kultury Przeźmierowo w środę, 5 grudnia o godz. 19. Bilety kosztują 35 zł. Można je kupować w miejscu imprezy (od wtorku do piątku w godz. 16-20), w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) i w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20). Sprzedaż internetową prowadzi serwis Bilety24.pl.

Beznudna Wyspa nawiązuje do gatunku one man show, czyli jednoosobowego pokazu aktorskiego, wyróżniającego się oryginalnym scenariuszem, specjalnie napisanym dla wybranego aktora. Spektakl jest zabawną opowieścią o księgowym, którego okoliczności konkursu telewizyjnego inspirują do odkrywania swojej wielowymiarowej osobowości. Regułą pobytu w programie Beznudna Wyspa jest zakaz nudzenia się. Bohater pokonuje coraz trudniejsze zadania. Jest bliski zwycięstwa, gdy na wyspie pojawia się Wielka Nudziara – piękna dziewczyna zarażająca śmiertelną nudą. Obok Wiesława Paprzyckiego, w spektaklu usłyszymy też Arnolda Pujszę. Autorem scenariusza i reżyserem spektaklu jest Marek Chojnacki. Scenografię przygotował Mariusz Napierała.