Konkurs na kartkę świąteczną

Coraz bliżej święta, więc- jak w latach ubiegłych – również w tym roku Gminny Ośrodek Kultury „SEZAM” ogłasza konkurs na kartkę Bożonarodzeniową. Stawiamy na tradycyjną kartkę (nie elektroniczną), stąd decyzja o konkursie plastycznym na jej projekt. Jest to szansa na wykazanie się kreatywnością, pomysłowością w zakresie techniki, kompozycji czy ilustracji dla dzieci i młodzieży z przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów. Prace powinny być wykonane w formacie A 4 w dowolnej technice. Czekamy na nie do 19 listopada. Projekty można złożyć w biurze GOK „SEZAM” (ul. Poznańska 96) albo nadesłać pocztą. Do każdej pracy prosimy dołączyć zgodę, która wraz z regulaminem do pobrania jest pod linkiem: www.goksezam.pl/pliki/kartka_regulamin2018.pdf . Prace, do których nie będzie dołączona zgoda na przetwarzanie danych osobowych i te które wpłyną po tym terminie nie będą brane pod uwagę. Nie zwracamy też dostarczonych do nas prac. Zwycięski projekt zostanie oficjalną kartką GOK „SEZAM”, przewidziane są też: nagroda rzeczowa dla zwycięzcy oraz upominki dla wyróżnionych. Od 28 listopada w Galerii w Rotundzie oglądać będzie można wystawę złożoną z wszystkich nagrodzonych i wyróżnionych prac. Laureaci będą mogli odbierać nagrody, w siedzibie GOK SEZAM przy ulicy Poznańskiej 96 w godzinach od 9 do 15:00, od 4 do 14 grudnia.

Zapraszamy do udziału!