IV Jarmark Bożonarodzeniowy

Jarmark Bożonarodzeniowy GOK SEZAM już za miesiąc! 16 grudnia na scenie Centrum Kultury Przeźmierowo wystąpią Modraki ze swoim świątecznym programem. Zaprezentuje się grupa teatralna Senioritki, a także Zespół Pieśni i Tańca Lusowiacy, który zaśpiewa pastorałki i kolędy. Będzie występ Mażoretek i koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej Gminy Tarnowo Podgórne ze świątecznymi hitami. Pomiędzy występami dla miłośników tańca odbędą się otwarte warsztaty swingowe, które poprowadzi Hanna Paulouskaya.

Zapraszamy na Rodzinne Kolędowanie – warsztaty! Poprowadzą je dla nas Ada i Paweł Rogożowie. Z muzyką związani przez pasję i zawód. Ada śpiewa, Paweł gra na instrumentach. Podczas warsztatów wokalnych rozśpiewają Wasze głosy, nauczą góralskiej kolędy, a przede wszystkim zaproszą do wspólnego śpiewania. Całość zakończy pamiątkowe nagranie kolędy. Prosimy o zgłaszanie udziału na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Warsztaty trwać będą 2 godziny i sa bezpłatne. Rozpoczną się o 13.30 w sali muzycznej Centrum Kultury. 

Na jarmarku odbywać się będą warsztaty plastyczne dla dzieci i dorosłych. Świąteczne ozdoby będziemy mogli wykonać wspólnie m.in. z Dziecięcym Zespołem Pieśni i Tańca Ludowego Modraki. Do artystycznych manualnych działań zaprasza też Caritas przeźmierowskiej Parafii. 
Harmonogram:
- warsztaty z Modrakami - godz. 13:45-15 (sala konferencyjna)
- warsztaty plastyczne GOK - godz. 15.15-16.30 (sala konferencyjna)
- warsztaty Caritas - godz. 12 do 17 (hol przy recepcji CK)

Dla najmłodszych dzieci zaplanowaliśmy specjalną strefę twórczo-zabawową, którą przygotuje dla na Figlarnia. Zapraszamy do strefy zabaw sensorycznych i ruchowych od godziny 12.30 do 17.30 do sali baletowej Centrum Kultury Przeźmierowo. Co godzinę odbywać się będą warsztaty.

O zwyczajach i ozdobach bożonarodzeniowych opowie nam etnolog z Muzeum Pierwszych Piastów na Lednicy. Prezentacja już od 11.45.

Żywa szopka na Jarmarku! Przed Centrum Kultury, przez cały czas trwania imprezy, wszystkich gości będzie witała oślica Papatka i dwie owieczki.

Zapraszamy do udziału w jarmarku wystawców: rękodzielników, artystów, sprzedawców świątecznych ozdób, upominków i przysmaków, lokalnych producentów żywności oraz gastronomików, by rezerwowali swoje stoiska. Montaż stoisk odbywa w dniu imprezy w godzinach od 10 do 11, demontaż od 18 do 19. Cena za moduł stoiska wynosi 100 zł netto, płatna jest na podstawie fv do dnia 7.12.2018. Więcej informacji znajduje się w regulaminie, który wraz z karta uczestnictwa do pobrania jest pod linkiem www.goksezam.pl/pliki/jarmark_2018.docx 

Wszelkie zapytania należy kierować pod adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Log in

fb iconLog in with Facebook