Mozaika talentów z CK Przeźmierowo

Koła zainteresowań w Gminnym Ośrodku Kultury „SEZAM” to coś więcej, niż zajęcia dodatkowe dla wypełnienia wolnego czasu. To wyjątkowa przestrzeń. Spotykają się w niej ludzie w każdym wieku i z najróżniejszych „bajek”, a łączą ich wspólne pasje. Niejednokrotnie zajęcia są dla nich okazją do odkrywania swoich talentów, a niekiedy i powrotu do zamiłowań i pasji sprzed lat. Często, rozpoczynając w kole nowy projekt, słyszymy coś w stylu: „Zawsze chciałem się tego nauczyć!” Obserwowanie takiego podekscytowania i świadomość, jaką radość wspólnie wyzwalamy, jest prawdziwie wzruszające i stanowi o wielkim sensie pracy każdego z nas, instruktorów w GOK SEZAM.Uczestnicy naszych kół tworzą mozaikę charakterów, temperamentów, doświadczeń i talentów. Każdy ma inną historię, inne motywacje. Wszyscy są wyjątkowi. Przy okazji czerwcowego wernisażu Koła Plastycznego w Przeźmierowie zaprezentowaliśmy między innymi prace uczestników w technice mozaiki ceramicznej. Wystawa stworzyła jednocześnie wspaniały pretekst do przedstawienia autorów prac.

Zapraszamy do galerii: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.2039712492717095&type=1&l=6e2bfec6de

fot. Damian Nowicki