"Miód i dym"- koncert Anity Lipnickiej & The Hats

Anita Lipnicka - wokalistka, która zadebiutowała na polskiej scenie muzycznej, występując z zespołem Varius Manx. To z nim nagrała płyty Emu i Elf, które zostały bardzo dobrze przyjęte przez publiczność, co zaowocowało ponad milionem sprzedanych płyt. Swoją solową karierę rozpoczęła w 1996 roku, wydając album Wszystko się może zdarzyć. Tytułową piosenkę nuciła cała Polska. W 2002 roku rozpoczęła współpracę z Johnem Porterem, nagrywając płytę Nieprzyzwoite piosenki. Przypomnijmy tylko, że w 2012 roku Anita Lipnicka i John Porter gościli z koncertem w Tarnowie Podgórnym. Na długo pozostał on w pamięci słuchaczy. W 2017 roku z Zespołem The Hats nagrała płytę Miód i dym. Przeźmierowo znalazło się na trasie, promującej ten najnowszy album artystki. Jak sama pisze, jest on mieszanką bluesowo-countrowych i folkowych brzmień. Chce ugościć słuchaczy pięknymi dźwiękami i przenieść w słodko przydymione sielskie klimaty. Obiecuje, że nie zapomni zaprezentować hitów sprzed lat.

Na koncert zapraszamy do Centrum Kultury w Przeźmierowie 30 września. Początek o godzinie 19.00. Bilety w cenie 59 zł dostępne w siedzibie GOK „SEZAM” w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku, w godz. 9-15), w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku, w godz. 15-20) i w Centrum Kultury Przeźmierowo (od wtorku do piątku, w godz. 16-20). Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl.