Praca w DZPiTL "Modraki"

Gminny Ośrodek Kultury SEZAM poszukuje osoby do pracy na stanowisku Instruktora Dziecięcego Zespołu Pieśni i Tańca Ludowego MODRAKI.

Zadania:

  • prowadzenie zajęć wokalnych, rozśpiewanie grupy, nauka nowych utworów w konsultacji z kierownikiem zespołu, utrwalanie repertuaru,
  • uczestnictwo w koncertach zespołu,
  • pomoc w kostiumowni zespołu,
  • opieka nad dziećmi podczas prób, występów i warsztatów artystycznych zespołu.
  • zajęcia odbywać się będą w poniedziałki i środy w godzinach 16-21.

    Umiejętności, kwalifikacje:

  • doświadczenie w pracy z dziećmi,
  • dobra organizacja pracy,
  • kreatywność,
  • zaangażowanie,
  • mile widziany ukończony kurs na wychowawców kolonijnych.

    Praca na umowę zlecenie.

  • Log in

    fb iconLog in with Facebook