Rozśpiewana Gmina - przyjmujemy zgłoszenia

Do 5 kwietnia czekamy na zgłoszenia do Przeglądu Wokalistów "Rozśpiewana Gmina". Udział w imprezie mogą brać mieszkańcy gminy Tarnowo Podgórne w każdym wieku i osoby uczęszczające do tutejszych szkół i przedszkoli. Finałowe przesłuchania odbędą się w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym 15 kwietnia (niedziela) o godz. 12. Przewodniczącą jury będzie wokalistka i nauczycielka śpiewu Ewa Nawrot, która część uczestników zaprosi na warsztaty wokalne.

Co zrobić by wziąć udział w imprezie?

Wystarczy dostarczyć osobiście lub pocztą kartę zgłoszeniową i ewentualny podkład muzyczny na adres:
Gminny Ośrodek Kultury "SEZAM"
ul. Poznańska 96
62-080 Tarnowo Podgórne

W imprezie mogą brać udział wokaliści i niewielkie grupy wokalne. Uczestnicy będą podzieleni na kategorie wiekowe: przedszkola, klasy I-III, klasy IV-VI, klasy VII, gimnazja, licea, dorośli. Instytucje edukacyjne może reprezentować maksymalnie 3 uczestników w każdej kategorii. Można się zgłaszać także indywidualnie.

Regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępne są TUTAJ.