Bilety na Bass Astral x Igo Orchestra

Bass Astral x Igo to obecnie jeden z najbardziej rozchwytywanych zespołów młodego pokolenia. Wyprzedane koncerty i setki tysięcy odsłon na YouTube nie dziwią. Igor Walaszek i Kuba Tracz, obaj znani z krakowskiej rockowej formacji Clock Machine stworzyli elektroniczny duet, który stał się prawdziwym ewenementem. Świetny głos pierwszego i muzyczne wyczucie drugiego z nich sprawiają, że Bass Astral x Igo znajduje fanów zarówno wśród roztańczonych bywalców modnych klubów, jak i zwolenników rockowych koncertów.

Po wydaniu świetnie przyjętego, drugiego albumu „Orell” i zagraniu kilkunastu koncertów w największych klubach, nie spoczywają na laurach. Swoje skomponowane na syntezatorach utwory zaaranżowali na 11-osobowy zespół, w skład którego wchodzi kwartet smyczkowy, sekcja dęta i sekcja rytmiczna tworzona przez członków Clock Machine i 9Kidneys. W tym składzie grupa zagra tylko 4 koncerty: w Krakowie, Katowicach, Szczawnicy i Przeźmierowie.

Koncert w Centrum Kultury Przeźmierowo odbędzie się w sobotę, 7 kwietnia o godz. 20. Bilety, które w sprzedaży pojawiły się 26 lutego rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Można je kupić wyłącznie w aplikacji Going. Sprzedaż w kasach GOK "SEZAM" nie będzie prowadzona.

Log in

fb iconLog in with Facebook