Uwaga! Praca! Specjalista ds. obsługi

Gminny Ośrodek Kultury SEZAM poszukuje do pracy osoby na stanowisko specjalisty ds. obsługi/pracownika gospodarczego w Centrum Kultury w Przeźmierowie.

Zadania:

1. obsługa, konserwacja i nadzór nad technicznym wyposażeniem w Centrum Kultury,
  2. dokonywanie drobnych napraw,
  3. utrzymanie porządku na terenie wokół budynku,
  4. pomoc w realizacji imprez pod względem technicznym (nagłośnienie, oświetlenie).

Wykształcenie: min. zawodowe, preferowane uprawnienia elektryczne.

Umiejętności, kwalifikacje:

1. prawo jazdy kat. B,
  2. dobra organizacja pracy,
  3. wysoka kultura osobista,
  4. samodzielność i odpowiedzialność,
  5. umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

1. doświadczenie w pracy przy obsłudze technicznej sceny (stałej i plenerowej),
  2. doświadczenie w pracy przy konserwacji i konfiguracji sprzętu nagłośnieniowego i oświetleniowego,
  3. umiejętność obsługi komputera,
  4. posiadanie świadectwa kwalifikacyjnego SEP G1 uprawniającego do eksploatacji i dozoru urządzeń.

CV wraz z klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2016r. poz. 922, prosimy składać w biurze Gminnego Ośrodka Kultury SEZAM ul. Poznańska 96, pok. 24 w Tarnowie Podgórnym lub elektronicznie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 18.12.2017 r.