Bilety na "Paryski romans" już w kasach

Od dziś można kupować bilety na operetkę "Paryski romans". Spektakl przygotowany przez Teatr Muzyczny Iwia zobaczymy w Centrum Kultury Przeźmierowo 2 sobotę, 2 grudnia o godz. 18.

Do Paryża ściągają mieszkańcy ze wszystkich zakątków świata. Są wśród nich głodni wrażeń turyści, ciekawi kultury i sztuki „specjaliści” oraz przepełnieni potrzebą miłości i poszukiwacze spełnionych marzeń. Trafiają tam też Antonina i Edwin – polscy śpiewacy.

Tym, co łączy głównych bohaterów jest pragnienie wzajemnego towarzystwa, a nawet miłości. Jednocześnie przekorność ich charakterów, nieprzewidywalne sytuacje i ciągłe zwroty akcji wciąż utrudniają im zbliżenie się do siebie. Młody artysta Edwin zbyt często ulega urokom przepięknych paryżanek, zaś Antonina niejednokrotnie odłącza się od grupy w poszukiwaniu angażu na paryskich estradach.

Kolejną postacią operetki jest Pol, niezrównany i zabójczo uroczy, a przy okazji zabawny. To on jest ogniwem łączącym widzów z aktorami. Prowadzi pełną humoru i mądrości życiowych interakcję, dzięki której spektakl staje się dla widzów ogromną dawką dowcipu, wzruszeń i zachwytu.

Jak zapewniają twórcy, „Paryski romans” to pełna niespodzianek opowieść z pogranicza komedii i dramatu, w której uczestnictwo powoduje, że życie nabiera kolorów. To operetkowy romans, w którym miłość bierze górę nad rozsądkiem, a zakończenie wszystkich zaskakuje.

Przy okazji jest to skarbnica operetkowych i klasycznych przebojów. Usłyszymy takie szlagiery jak „Wilia”, „O sole mio”, „Ach, kobietki”, „Kocham Paryż” i wiele innych.

Za scenariusz i reżyserię spektaklu odpowiada Izabela Witwicka, kierownictwo muzyczne objął Wiesław Murzański, a choreografię opracowały Izabela Witwicka i Anna Kaczmarek.

Bilety na „Paryski romans” kosztują 25 zł. Można je kupować od3 listopada w Centrum Kultury Przeźmierowo (od wtorku do piątku w godz. 16-20), w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) i w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20). Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl.