Jarmark czeka na wystawców

Uwaga rękodzielnicy, artyści, sprzedawcy świątecznych przysmaków i dekoracji. Zbliża się trzecia edycja Jarmarku Bożonarodzeniowego w Przeźmierowie. Wszystkich chętnych do wystawienia swoich stoisk zapraszamy do kontaktu!

Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się w niedzielę, 10 grudnia w godz. 11.30-18. Na gości czekać będzie wielki namiot usytuowany na parkingu Centrum Kultury Przeźmierowo. Zapełni się on rozmaitymi stoiskami. Zgłoszenia od podmiotów, które chciałyby mieć na Jarmarku własne stoisko, przyjmujemy pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Można tam również uzyskać odpowiedź na wszelki szczegółowe pytania organizacyjne.
Zapraszamy do współpracy!