"Botoks" - bilety w sprzedaży

O tym filmie napisano już wiele, a kina przeżywają prawdziwe oblężenie. Jeden z najbardziej kontrowersyjnych filmów ostatnich miesięcy – „Botoks” Patryka Vegi w Kinie Zielone Oko już 29 października. Właśnie rozpoczęliśmy sprzedaż biletów.

Jak czytamy w opisie filmu, miejscem akcji jest szpital, pokazany jako zakład pracy, gdzie codziennie wylewa się krew, pot i łzy. W jego murach splatają się losy 4 kobiet. Daniela (Olga Bołądź) pracę w służbie zdrowia zaczyna jako ratowniczka medyczna, jeżdżąc na akcje z bratem Darkiem (Tomasz Oświeciński). Poddając się licznym zabiegom medycyny estetycznej, z brzydkiego kaczątka zmienia się w bezwzględną, odnoszącą sukcesy przedstawicielkę koncernu farmaceutycznego. Magda (Katarzyna Warnke) jest ginekologiem położnikiem. Swoją renomę zbudowała jako etatowa specjalistka od aborcji. Gdy sama zachodzi w ciążę, jej konflikt z ordynatorem (Janusz Chabior) wchodzi w dramatyczną fazę i zwierzchnictwo szpitala próbuje pozbawić ją pracy. Poukładany świat cenionej chirurg – Patrycji (Marieta Żukowska) rozsypuje się, gdy kobieta dowiaduje się o zdradzie męża. Podkopane poczucie wartości popycha ją w kierunku ginekologii estetycznej i kobiecego libido. Swoje odkrycia Patrycja chce sprawdzić w związku z metroseksualnym Michałem (Piotr Stramowski), który jest zaprzeczeniem stereotypowego mężczyzny. Beata (Agnieszka Dygant) to lekarka SOR-u, która w wypadku motocyklowym traci narzeczonego. Samotna kobieta uśmierza ból, uzależniając się od silnych leków opioidowych, które wykrada w szpitalu. Wówczas poznaje Marka (Sebastian Fabijański), sanitariusza, który ukrywa przed światem własny sekret.

W ciągu pierwszych 3 tygodni film obejrzało 1 871 000 widzów. W Kinie Zielone Oko najnowszą produkcję Patryka Vegi zobaczymy w niedzielę, 29 października o godz. 18. Bilety w cenie 15 zł dostępne są w Centrum Kultury Przeźmierowo (od wtorku do piątku w godz. 16-20), w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) oraz w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20). Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl.