"Błażej w kuchni" - są już bilety

Dobrze znany w gminie Tarnowo Podgórne toruński Teatr Frajda powraca z kolejnym spektaklem dla dzieci i ich rodziców. Sztuka zatytułowana jest „Błażej w kuchni”, a bilety są już w sprzedaży.

Teatr Frajda umiejętnie łączy wysoki poziom artystyczny swoich przedstawień z edukacyjnymi treściami spektakli dla dzieci. Po tym najnowszym można więc spodziewać się nie tylko dobrej zabawy, ale i skutecznej zachęty do zdrowego jedzenia.

Na trzeci w tym sezonie spektakl z cyklu „Mama, Tata, Teatr i ja” zaprosimy dzieci i ich rodziców do Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym w niedzielę, 5 listopada o godz. 12.30. Bilety dla dzieci kosztować będą 10 zł, a maksymalnie dwóch opiekunów będzie mogło towarzyszyć maluchom za symboliczną złotówkę.