Kup bilet na recital "Mój ulubiony Młynarski"

Muzyka, elementy teatru i doskonałe teksty. Tego wszystkiego spodziewać się możemy w sobotę, 28 października o godz. 18 w Centrum Kultury Przeźmierowo. Zobaczymy wówczas recital Piotra Machalicy „Mój ulubiony Młynarski”. Bilety już w sprzedaży.

KUP BILET NA RECITAL PIOTRA MACHALICY "MÓJ ULUBIONY MŁYNARSKI"

Recital będzie hołdem złożonym Mistrzowi przez Piotra Machalicę, który „Jego piosenki śpiewa od zawsze”. Nigdy dotąd nie wykonywał jednak programu, który w całości składa się z utworów (piosenek, ale i poezji) Wojciecha Młynarskiego.

„Mój ulubiony Młynarski” to koncert na głos, dwie gitary, trąbkę, instrumenty perkusyjne i akordeon. Piotrowi Machalicy towarzyszą instrumentaliści: Krzysztof Niedźwiecki, Michał Walczak i Paweł Surman. Wśród niezapomnianych utworów Mistrza włączonych do programu są m. in. „Jeszcze w zielone gramy”, „Tango desperado”, „Nie ma jak u mamy”, „Bynajmniej”, „Najpiękniejszy list miłosny”, „Idź swoją drogą” i „Blue Tango”.

Premiera tego recitalu miała miejsce w warszawskim Och Teatrze w maju bieżącego roku. Bilety na ten wyjątkowy koncert w cenie 50 zł do nabycia w Centrum Kultury Przeźmierowo (od wtorku do piątku w godz. 16-20), w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) i w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20). Sprzedaż internetową prowadzi serwis Bilety24.pl.