Kup bilet na nowy program kabaretu Hrabi

Gdy lata temu Dariusz Kamys wszedł do sklepu spożywczego usłyszał „Pa­trzcie, idzie nasz miejscowy cyrkuśnik”. Od tego anegdotycznego wyda­rzenia nazwę wziął najnowszy program kabaretu Hrabi – „Cyrkuśniki”. W Centrum Kultury Przeźmierowo zobaczymy go w piątek, 29 września, a bilety od dziś są w sprzedaży.

Hrabi to jeden z ciekawszych polskich kabaretów. Założoną w 2002 roku zielonogórską formację  tworzą związani wcześniej z legendarnym kabaretem Potem: Joanna Kołaczkowska i Dariusz Kamys oraz Tomasz Majer i Łukasz Pietsch. Doskonała aktorsko i literacko grupa potrafi bawić do łez, o czym publiczność w gminie Tarnowo Podgórne mogła się przekonać już dwukrotnie.

Trzecia okazja na spotkanie z inteligentnym humorem kabaretu Hrabi już w piątek, 29 września. Kabaret z najnowszym programem wystąpi w Centrum Kultury Przeźmierowo  o godz. 17 i o godz. 20. Bilety w cenie 65 zł można kupować w siedzibie GOK „SEZAM” w Tarnowie Podgórnym (w godz. 9-15). Sprzedaż internetową prowadzi serwis Bilety24.pl.

KUP BILET NA GODZ. 17

KUP BILET NA GODZ. 20