Zagraj na festiwalu BLusowo 2017

Już po raz szósty do Lusowa zjadą się fani bluesa z wielu zakątków Polski. Tradycyjnie podczas festiwalu odbędzie się także finał konkursu dla obiecujących zespołów bluesowych. Do udziału w nim zgłaszać się można od dziś do końca czerwca.

Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy [doc] lub [pdf] i przesłać go wraz z utworami w formacie .mp3, opisem zespołu i zdjęciem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Spośród nadesłanych propozycji pracownicy organizatora wybiorą 4 finalistów, którzy wystąpią podczas tegorocznej edycji festiwalu BLusowo, która odbędzie się w Lusowie 26 sierpnia.

Finałowe występy oceniać będzie jury pod przewodnictwem dziennikarza muzycznego i fana bluesa, Ryszarda Glogera. Na zdobywcę Grand Prix czekać będzie nagroda finansowa w wysokości 2500 zł brutto.

Nieprzekraczalny termin nadsyłania zgłoszeń to 30 czerwca 2017.

UWAGA! Po przesłaniu formularza prosimy poczekać na potwierdzenie jego odebrania. Jeśli nie dotrze - prosimy o kontakt telefoniczny: 510 214 459.

Log in

fb iconLog in with Facebook