Karen Edwards - bilety w sprzedaży

Amerykańska wokalistka, która współpracowała z takimi gwiazdami jak Prince, Stevie Wonder i Tonny Bennnett, wystąpi 23 czerwca na Jazzowej Scenie Sezamu. W sprzedaży są już bilety na to wydarzenie. Dostępne są w cenie 20 zł w siedzibie GOK "SEZAM" (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15), w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20) oraz w Centrum Kultury Przeźmierowo (od wtorku do piątku w godz. 16-20). Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl

Karen Edwards urodziła się w Greenville w Południowej Karolinie. Pierwszą edukację muzyczną odebrała u swojego ojca, który był dyrektorem muzycznego lokalnego kościoła baptystów. Muzyka soul i gospel towarzyszyły jej od dzieciństwa. Postanowiła zająć się muzyką na poważnie i ukończyła studia na uniwersytecie North Texas w klasie fortepianu.

Artystka występowała w teatrach muzycznych i klubach Nowego Jorku i Los Angeles. Jako główna gwiazda prowadziła przez kilka lat cotygodniowy show w Atlancie. Swoją sztukę prezentowała na całym świecie, współpracowała z takimi gwiazdami jak Prince, Stevie Wonder i Tonny Bennnett.

Podczas koncertu w Tarnowie Podgórnym wokalistce towarzyszyć będą znakomici instrumentaliści: Zbigniew Wrombel (kontrabas), Adam Wendt (saksofon) i Józef Eliasz (perkusja).