Warsztat wyobraźni zaprasza

„Warsztat wyobraźni” zaprasza na warsztaty rękodzieła w Tarnowie Podgórnym. W tajniki takich technik jak decoupage, scrapbooking, quilling, foamiran, techniki koralikowe, szycie, zimna porcelana i inne wprowadzać będzie dzieci Anna Przymusiak.

Pierwsze, zapoznawcze zajęcia, będą darmowe! Dzieci z klas I-III zapraszamy do Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym 15 lutego o godz. 15, 16, 17 i 18. Tydzień później, 22 lutego podobne warsztaty odbędą się dla dzieci z klas IV-VI i w wieku gimnazjalnym.

Liczba zgłoszeń ograniczona, decyduje ich kolejność. Osoby, które zdecydują się na udział w dalszych warsztatach spotykać się będą w Domu Kultury w każdą środę marca, kwietnia i maja. Więcej o prowadzącej przeczytać można na stronie www.warsztat-wyobrazni.pl. Zapisy i szczegóły dostępne są u niej pod nr tel. 534 498 534.