Są już bilety na Anię Dąbrowską

Od dziś można kupować bilety na wrześniowy koncert Ani Dąbrowskiej. Artystka wystąpi w Centrum Kultury w Przeźmierowie (ul. Ogrodowa 13a) w sobotę, 19 września. Bilety w cenie 40 zł dostępne są w miejscu imprezy (w godz. 9-12 i 17-20), siedzibie GOK "SEZAM" (Tarnowo Podgórne, ul. Poznańska 96, w godz. 9-15) i Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (ul. Ogrodowa 14, w godz. 15-20). Sprzedaż biletów online prowadzi serwis Biletomat.pl.

Ania Dąbrowska szerokiej publiczności znana jest od 2002 roku, gdy trafiła do pierwszej dziesiątki finalistów programu „Idol”. Debiutowała dwa lata później albumem „Samotność po zmierzchu”. Na koncie ma pięć płyt, na których znalazły się takie przeboje jak „Trudno mi się przyznać”, czy „Nigdy więcej nie tańcz ze mną”. Ostatni dotąd studyjny album „Bawię się świetnie” ukazał się trzy lata temu, a tytułowy utwór również stał się przebojem.