Wkrótce otwarcie CK Przeźmierowo

UWAGA! Wszystkie wejściówki zostały już rozdane!

Już 8 i 9 listopada czeka nas seria różnorodnych wydarzeń z okazji otwarcia Centrum Kultury Przeźmierowo - oficjalną uroczystość (8.11) uświetni swoim koncertem Stanisław Soyka, dzień później zaprosimy na "Kulturalny koktajl, wstrząśnięty i zmieszany" z udziałem wielu zespołów artystycznych GOK "SEZAM", a na koniec po raz pierwszy w Przeźmierowie wystawiona zostanie operetka "Kraina uśmiechu". Właśnie rozpoczęła się sprzedaż biletów i rozdawanie zaproszeń na te wydarzenia.

Zaproszenia na oficjalne otwarcie i koncert Stanisława Soyki są bezpłatne. Można je odbierać od dziś w siedzibie GOK "SEZAM" (ul. Poznańska 96, w godz. 9-15), Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (ul. Ogrodowa 14, w godz. 15-20) oraz w "starej kotłowni" przy szkole podstawowej w Przeźmierowie (ul. Kościelna, w godz. 9-17 w środy i 9-15 w pozostałe dni tygodnia).

W tych samych miejscach i godzinach GOK "SEZAM" prowadzi sprzedaż biletów na operetkę "Kraina uśmiechu" według Teatru Muzycznego "Arte Creatura". Koszt biletu to 20 zł.