fbpx

Utwór laureatów "Rozśpiewanej Gminy"

Warsztaty ze śpiewu, pisania piosenek i występów na scenie i przed kamerą - i oto efekt!

Laureaci przeglądu "Rozśpiewana Gmina" napisali własną piosenkę oraz wystąpili w teledysku. 

Mamy nadzieję, że będzie to Państwa ulubiona piosenka na lato. 

 

Lato 2019-godziny pracy kasy

Uprzejmie informujemy, że bilety na wydarzenia w GOK Sezam, można nabyć w naszej siedzibie według letniego czasu otwarcia. 

Bilety można nabyć  w siedzibie GOK „SEZAM” Tarnowo Podgórne, ul. Poznańska 96 (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15).

W przypadku seansów filmowych, jest to możliwe również w CK Przeźmierowo na godzinę przed seansem.

Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl

 

Zapraszamy do spędzenia z nami lata! 

WARSZTATY Z ŁAMIGŁÓWKĄ W CK PRZEŹMIEROWO

Gminny Ośrodek Kultury SEZAM zaprasza na SPOTKANIE Z ŁAMIGŁÓWKĄ do Centrum Kultury Przeźmierowo.

Jeśli chcesz, żeby Twoje dziecko oderwało się od ekranu smartfona, spotkało się z rówieśnikami oraz spędziło z nimi czas na kreatywnych warsztatach, pogłówkowało nad logicznymi łamigłówkami i pograło w inspirujące gry – zapraszamy!

Możesz wybrać jedną z form aktywności:

1. WARSZTATY – jednodniowe kreatywne warsztaty, które będą się odbywać w trzech kolejnych dniach: 21, 22 oraz 23 sierpnia w godz. 10:00-13:00. Podczas warsztatów:

• Będziemy uczestniczyli w interaktywnej prezentacji “Mozaiki i parkietaże”
• Ułożymy mozaikę z owieczek, kangurów i…chińczyków :) 
• Zbudujemy robota z…origami

2. GRY I ZABAWY – w każdym dniu: 21, 22 lub 23 sierpnia po godzinie 13:00 aż do godz. 17:00 możesz przyjść do CK Przeźmierowo, żeby pod opieką animatora:

• Pobawić się łamigłówkami (m.in. tangram, metalowe puzzle, uciekinier)
• Pograć w gry logiczne (m.in. 4x4, samotnik, sudoku)
• Poznać część obszernej kolekcji eksponatów Centrum Edukacyjnego ŁAMIGŁÓWKA
• Zbudować autorskie budowle z klocków magnetycznych

Gwarantujemy, że z ŁAMIGŁÓWKĄ nie można się nudzić! :)
Ulubione łamigłówki będziesz mógł zakupić w miniwersji!

Kiedy? 21, 22, 23 sierpnia, godz. 11:00-13:00 (warsztaty), 13:00-17:00 (gry I zabawy)
Gdzie? – Centrum Kultury Przeźmierowo
Dla kogo? – dla dzieci od 7. roku życia
Koszt? - 35 zł (jednodniowe warsztaty); 10 zł (wejściówka na gry i zabawy)
Zapisy? - do 15 sierpnia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 798 456 212
Chcesz więcej o nas wiedzieć? - facebook.com/lamiglowka.CentrumEdukacyjne, www.lamiglowka-edu.pl

 

21 czerwca GOK SEZAM nieczynny

W piątek 21 czerwca biuro GOK SEZAM, Dom Kultury w Tarnowie Podgórnym oraz Centrum Kultury Przeźmierowie będą nieczynne. Bilety na imprezy będzie można zakupić za pośrednictwem serwisu www.bilety24.pl. 

W Centrum Kultury Przeźmierowo widzimy się już w niedzielę (23.06) w Kinie Zielone Oko. Zapraszamy na film "Oddech" godz. 18.00.

 

GOK Sezam poleca: Edison Festiwal (ZNIŻKI DLA MIESZKAŃCÓW!)

Muzyka na świeżym powietrzu w rodzinnej atmosferze i pięknym otoczeniu? To właśnie Edison Festival – Taste The Music! Po sukcesie pierwszej edycji wraca on z kolejną odsłoną.

20 i 21 lipca ponownie spotkamy się nad Jeziorem Kierskim, by cieszyć się latem i dźwiękami ulubionej muzyki. Podczas drugiej edycji festiwalu przy Hotelu Edison w Baranowie wystąpią: Julia Pietrucha, Krzysztof Zalewski, O.S.T.R., Fisz Emade Tworzywo, Sorry Boys, Bitamina i wielu innych.

Organizatorzy zapewniają, że nie zabraknie tego, za co mogliśmy polubić Edison Festival. Idea tej imprezy jest prosta: dostarczać muzyczne emocje, ale także tworzyć klimat, który pozwoli odpocząć z dala od zgiełku codzienności. Wszystko to przy pysznym jedzeniu typu street food i z atrakcjami dla wielbicieli muzyki w każdym wieku.     

20 - 21 lipca 2019 (sobota, niedziela), godz. 16.00

Hotel Edison, ul. Wypoczynkowa 60, Baranowo

Posiadamy pojedyncze bilety, dwudniowe karnety na Edison Festival, ze zniżką za okazaniem karty mieszkańca (wtedy kosztują one tylko 119zł) dostępne są: w czerwcu w siedzibie GOK „SEZAM” (ul. Poznańska 96 w Tarnowie Podgórnym) od pon. do pt. w godz. 9-15, w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (ul. Ogrodowa 14) od pon. do pt. w godz. 15-20, w Centrum Kultury Przeźmierowo (ul. Ogrodowa 13a) od wt. do pt. w godz. 16-20

W lipcu: w siedzibie GOK „SEZAM” (ul. Poznańska 96 w Tarnowie Podgórnym) od pon. do pt. w godz. 9-15,

Piknik u Wszystkich Świętych

Parafia pw. Wszystkich Świętych w Tarnowie Podgórnym zaprasza 9 czerwca na piąty PIKNIK parafialny.
W tym roku świętym, który obejmuje patronat nad wydarzeniem jest św. Franciszek z Asyżu. Pojawią się tematy ekologii, szacunku dla środowiska i wszystkich cudów Bożego stworzenia!

 PROGRAM
12:00 Msza Św. przy ołtarzu polowym
13:00 uroczyste rozpoczęcie Pikniku
14:45 koncert POŁĄCZONYCH SIŁ (Schola Dziecięca„Boże Krówki”, Zespół Młodzieżowy „Posłani”, Schola Liturgiczna, Marek Czajka, Andrzej Wasilewski)
16:30 zakończenie

ORGANIZATORZY ZAPEWNIAJĄ
- poczęstunek
- zajęcia rozrywkowe dla młodszych i starszych
- konkursy z nagrodami

PROSIMY ZABRAĆ
- koce, krzesełka

 Wydarzenie współfinansowane ze środków Gminy Tarnowo Podgórne.

Szukamy bluesowych talentów- Termin zgłoszeń przedłużony!

Historię tego konkursu pisali już soliści, duety i wieloosobowe zespoły. Występowali młodzi, dopiero zaczynający swoją przygodę z bluesem muzycy i ci bardziej doświadczeni, których talent eksplodował po latach grania. Każdy ma szansę pokazać się przed festiwalową publicznością i profesjonalnym jury. Warunek jest jeden: trzeba czuć bluesa i do końca czerwca wysłać zgłoszenie. Szukamy finalistów konkursu BLusowo 2019.

Tegoroczna, dziewiąta już edycja festiwalu, który przyciąga rzeszę miłośników bluesa nie tylko z Wielkopolski, odbędzie się w Lusowie w sobotę, 24 sierpnia. Każdy z finalistów na zaprezentowanie swojego brzmienia będzie miał pół godziny. Jeden z nich, laureat Grand Prix, otrzyma nagrodę finansową w wysokości 2500 zł oraz zaproszenie na jubileuszową, 10. edycję festiwalu BLusowo za rok.

W ubiegłym roku poziom był tak wysoki, że jury nie było w stanie wyłonić jednego laureata. Grand Prix ex aequo otrzymały Agata Karczewska oraz Roxana Tutaj & The Good Omen. Obie artystki bardzo trudno było porównać – charakter ich muzyki był całkowicie odmienny. I obie oczarowały publiczność. O tym, kto zwycięży w tym roku zadecydują finałowe występy.

 

Aby dołączyć do grona wykonawców festiwalu BLusowo 2019 wystarczy zaakceptować regulamin dostępny na stronie www.goksezam.pl i www.blusowo.pl oraz wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zgłoszenie konkursowe zawierające maksymalnie 3 autorskie utwory w formacie .mp3, opis zespołu, zdjęcie i numery kontaktowe. Na zgłoszenia czekamy do 15 lipca!

POBIERZ REGULAMIN I KARTĘ ZGŁOSZENIA

Jarek Krawczyk

Warsztaty wakacyjne dla dzieci z igłą, nitką i maszyną

W GOK „SEZAM” szykuje się letnia atrakcja dla dzieci, które  interesują się szyciem – w lipcu przed nami półkolonie dla małych projektantów!

Wystarczy spędzać sporo czasu na robótkach ręcznych, samodzielnie próbować łączyć kawałki materiałów przy pomocy igły i nitki lub maszyny – wtedy warto podjąć kolejny krok, aby rozwijać tę pasję podczas warsztatów, które Agnieszka Walczak przygotowała z myślą o najmłodszych. Podczas pięciu dni kreatywnych zajęć i twórczych projektów dzieci oswoją się z maszyną, owerlokiem i hafciarką, nauczą się podstawowych technik szycia, poprawnego rozpoznawania i krojenia tkanin, projektowania napisu i haftowania przy pomocy hafciarki, oraz stworzą, według samodzielnego projektu, workoplecak z haftem, maskotkę Tildy, torbę ekologiczną.

Organizatorzy zapewniają: profesjonalną opiekę instruktora, tkaniny do szycia w cenie kursu, niezbędne akcesoria i dodatki krawieckie, drugie śniadanie i napoje, a także ubezpieczenie NNW. Grupy będą liczyć tylko 10 osób! Termin zgłoszeń upływa 21.06.2019. Cena warsztatów to 350 zł

Zajęcia będą odbywać się codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 10-13. Zapisy i szczegółowe informacje:  Agnieszka Walczak, tel. 604 768 279,  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Terminy warsztatów:
01 - 05.07.2019  – Centrum Kultury Przeźmierowo,
08 - 12.07.2019  – Dom Kultury w Tarnowie Podgórnym

Log in

fb iconLog in with Facebook