"Balerina" - bilety wyprzedane!

Planowany na najbliższa niedzielę pokaz filmu "Balerina" dla dzieci obejrzy komplet widzów. Wszystkie bilety na seans zostały już sprzedane. Nie będzie możliwości zakupu biletu bezpośrednio przed wydarzeniem. Zapraszamy na inne seanse w Kinie Zielone Oko.

Skończyły się bilety na niedzielne spektakle

Spektakle przygotowane przez Teatr Miejski w Lesznie - "Nie strój zdobi nieboszczyka" i "Detektyw" z Janem Peszkiem, Błażejem Peszkiem i Katarzyną Krzanowską obejrzy komplet widzów. Właśnie sprzedane zostały ostatnie bilety na to wydarzenie. Nie będzie możliwości zakupienia biletu bezpośrednio przed teatralnym maratonem.

Skończyły się bilety na niedzielny film

"Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" to film, który w Kinie Zielone Oko wyświetlimy już w najbliższą niedzielę. Wszystkie bilety na ten seans zostały już wykupione. W związku z powyższym nie będzie możliwości zakupienia biletu przed seansem.

Igor Fijałkowski z Medalem Młodej Sztuki

Głos Wielkopolski ogłosił dziś laureatów Medali Młodej Sztuki. Nagroda ta przyznana została po raz 42, a wśród wyróżnionych znalazł się Igor Fijałkowski, opiekun grupy, która działa w Sadach w ramach projektu „Teatr w każdej wiosce”.

Igor Fijałkowski jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. L. Solskiego we Wrocławiu. Nagrodę otrzymał za rolę Mr. Puncha w spektaklu „Molier” poznańskiego Teatru Animacji. Wcześniej kreacja ta została wyróżniona nagrodą za najlepszą rolę męską na XXIII Międzynarodowym Festiwalu Teatrów Lalek „Spotkania” w Toruniu. Jego spektakl „Owieczka Bella” mogliśmy podziwiać niedawno w cykl „Mama, tata, teatr i ja”.

Swoimi aktorskimi i reżyserskimi umiejętnościami od dwóch lat dzieli się z najnowszą grupą prowadzonego przez GOK „SEZAM” projektu. Grupa z Sadów przygotowuje aktualnie przedstawienie „Skąd dokąd”, którego premiera odbędzie się w Centrum Kultury Przeźmierowo w ramach jubileuszowego, 15. Finału projektu „Teatr w każdej wiosce”.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Warsztat wyobraźni zaprasza

„Warsztat wyobraźni” zaprasza na warsztaty rękodzieła w Tarnowie Podgórnym. W tajniki takich technik jak decoupage, scrapbooking, quilling, foamiran, techniki koralikowe, szycie, zimna porcelana i inne wprowadzać będzie dzieci Anna Przymusiak.

Pierwsze, zapoznawcze zajęcia, będą darmowe! Dzieci z klas I-III zapraszamy do Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym 15 lutego o godz. 15, 16, 17 i 18. Tydzień później, 22 lutego podobne warsztaty odbędą się dla dzieci z klas IV-VI i w wieku gimnazjalnym.

Liczba zgłoszeń ograniczona, decyduje ich kolejność. Osoby, które zdecydują się na udział w dalszych warsztatach spotykać się będą w Domu Kultury w każdą środę marca, kwietnia i maja. Więcej o prowadzącej przeczytać można na stronie www.warsztat-wyobrazni.pl. Zapisy i szczegóły dostępne są u niej pod nr tel. 534 498 534.

Log in

fb iconLog in with Facebook
create an account