W piątek biuro GOK nieczynne

W najbliższy piątek, 16 czerwca biuro GOK "SEZAM" oraz domy kultury będą nieczynne. Sprzedaż biletów odbywać się będzie wyłącznie za pośrednictwem serwisu Bilety24.pl. Za utrudnienia przepraszamy.

Rozśpiewana Gmina - efekt warsztatów

Laureaci wyróżnień przeglądu wokalistów Rozśpiewana Gmina zostali zaproszeni przez przewodniczącego jury, Daniela Moszczyńskiego, na warsztaty muzyczne. Odbyły się one w Centrum Kultury Przeźmierowo 18 czerwca. Podczas trzygodzinnego spotkania powstała piosenka, którą uczestnicy nagrali. Jak im poszło? Polecamy posłuchać!

Przypomnijmy, że wśród wyróżnionych znaleźli się: Weronika Bartkowiak, Jessica Dey, Kinga Gąszczak, Wiktoria Jaźwicka, Maria Kaczmarek, Martyna Kruś, Amelia Kurantowicz, Gabrysia Marszał, Kamil Marszał, Alicja May, Maja Olszowiec, Marcin Paul, Kalina Rogoża, Martyna Rok, Martyna Sadalska, Michalina Skrzypczak, Basia Szymkowiak, Hanna Wira i Dominika Żeglarska.

"Gwiazdy" - seans odwołany

Uwaga! Z przyczyn technicznych jesteśmy zmuszeni odwołać niedzielną projekcję filmu "Gwiazdy". Bilety można zwracać w miejscu zakupu. Przepraszamy za niedogodności.

Parafia w Tarnowie zaprasza

Parafia pw. Wszystkich Świętych w Tarnowie Podgórnym zaprasza na doroczny Piknik Wszystkich Świętych. Odbędzie się on w niedzielę, 18 czerwca przed kościołem. W programie m. in. połączony występ zespołów Boże Krówki, Zespołu Młodzieżowego, Zespołu "Z;NIM!" oraz Scholi Liturgicznej. Więcej informacji na stronie parafii.

Półkolonie z Bricks 4 Kidz w Tarnowie

Pod koniec czerwca i na początku sierpniu dzieci w wieku od 5 do 12 lat będą miały okazję wziąć udział w ciekawych i kreatywnych zajęciach przygotowanych we współpracy z GOK „SEZAM” przez Bricks 4 Kidz. Do wyboru będą 4 programy przygotowane z myślą o poszczególnych kategoriach wiekowych.

Czytaj więcej

Zagraj na festiwalu BLusowo 2017

Już po raz szósty do Lusowa zjadą się fani bluesa z wielu zakątków Polski. Tradycyjnie podczas festiwalu odbędzie się także finał konkursu dla obiecujących zespołów bluesowych. Do udziału w nim zgłaszać się można od dziś do końca czerwca.

Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy [doc] lub [pdf] i przesłać go wraz z utworami w formacie .mp3, opisem zespołu i zdjęciem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Spośród nadesłanych propozycji pracownicy organizatora wybiorą 4 finalistów, którzy wystąpią podczas tegorocznej edycji festiwalu BLusowo, która odbędzie się w Lusowie 26 sierpnia.

Finałowe występy oceniać będzie jury pod przewodnictwem dziennikarza muzycznego i fana bluesa, Ryszarda Glogera. Na zdobywcę Grand Prix czekać będzie nagroda finansowa w wysokości 2500 zł brutto.

Nieprzekraczalny termin nadsyłania zgłoszeń to 30 czerwca 2017.

UWAGA! Po przesłaniu formularza prosimy poczekać na potwierdzenie jego odebrania. Jeśli nie dotrze - prosimy o kontakt telefoniczny: 510 214 459.

Karen Edwards - bilety w sprzedaży

Amerykańska wokalistka, która współpracowała z takimi gwiazdami jak Prince, Stevie Wonder i Tonny Bennnett, wystąpi 23 czerwca na Jazzowej Scenie Sezamu. W sprzedaży są już bilety na to wydarzenie. Dostępne są w cenie 20 zł w siedzibie GOK "SEZAM" (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15), w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20) oraz w Centrum Kultury Przeźmierowo (od wtorku do piątku w godz. 16-20). Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl

Karen Edwards urodziła się w Greenville w Południowej Karolinie. Pierwszą edukację muzyczną odebrała u swojego ojca, który był dyrektorem muzycznego lokalnego kościoła baptystów. Muzyka soul i gospel towarzyszyły jej od dzieciństwa. Postanowiła zająć się muzyką na poważnie i ukończyła studia na uniwersytecie North Texas w klasie fortepianu.

Artystka występowała w teatrach muzycznych i klubach Nowego Jorku i Los Angeles. Jako główna gwiazda prowadziła przez kilka lat cotygodniowy show w Atlancie. Swoją sztukę prezentowała na całym świecie, współpracowała z takimi gwiazdami jak Prince, Stevie Wonder i Tonny Bennnett.

Podczas koncertu w Tarnowie Podgórnym wokalistce towarzyszyć będą znakomici instrumentaliści: Zbigniew Wrombel (kontrabas), Adam Wendt (saksofon) i Józef Eliasz (perkusja).

Zobacz drugi film "Animiaków"!

Koło filmowe "Animiaki" miesiąc temu uraczyło nas pierwszym filmem. Zobaczyliśmy wówczas dzieło wykonane w technice animacji rotoskopowej. Tym razem dzieci wraz z instruktorkami Julią Talagą i Agatą Kulawik przygotowały animację wycinkankową. Warto obejrzeć!

"Animiaki" to zwycięski pomysł zgłoszony podczas Targów Gminnych Inicjatyw Kulturalnych. Grupa działa w GOK "SEZAM" od jesieni ubiegłego roku i skupia dzieci, które uczą się tworzyć krótkometrażowe filmy animowane. W programie zajęć jest także przygotowywanie scenariuszy i storyboardów.Efekty pracy - jak widać - są imponujące. Gratulujemy!

Log in

fb iconLog in with Facebook
create an account