fbpx

Koncert z okazji 40.rocznicy...

Bezpłatne wejściówki na koncert dla mieszkańców z okazji 40.rocznicy podpisania porozumień sierpniowych do odbioru w GOK SEZAM TP i CK PRZEŹMIEROWO 17 sierpnia w godz. 17:00-19:00. Liczba miejsc ograniczona, wejście tylko z wejściówką. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 zaproszenia.

 

Ostatnie miejsca na warsztaty wokalne

Za nami pierwsze tygodnie warsztatów tematycznych. Wszystkie spotkania cieszyły się ogromną popularnością.

Przed nami jeszcze miesiąc wakacji i kolejne warsztaty. Przypominamy, że wciąż trwają zapisy na Warsztaty wokalne dla dorosłych. Formularz zgłoszeniowe znajdują się pod linkiem https://bit.ly/3hDRpPD Zapraszamy!

 

Kino "Zielone Oko" zaprasza dzieci i dorosłych

Pierwsze seanse już za nami. W te wakacje kino "Zielone Oko" przygotowało repertuar, w którym jak zwykle znajdą coś dla siebie zarówno młodsi, jak i starsi widzowie. 

Kiedy duże multipleksy borykają się z problemami dotyczącymi zachowania bezpieczeństwa, mniejsze kina, takie jak nasze, dzięki kameralnej sali i zapewniającej czystość obsłudze, jesteśmy w stanie stworzyć warunki, jakim wielkie sieci sprostać nie mogą. Siedzenia na naszej widowni ustawione są w odpowiedniej odległości, a zachowanie higieny jest możliwe dzięki ustawionym w różnych miejscach płynom do dezynfekcji. 

Zdajemy sobie sprawę, że obecne obostrzenia sprawiają pewien dyskomfort, ale przede wszystkim zależy nam na zachowaniu bezpieczeństwa. W naszych ośrodkach obowiązuje regulamin, z którym należy się zapoznać przed seansem. 

Repertuar oraz bilety dostępne na www.bilety24.pl

 

 

 

Zwrot biletów za odwołane/przełożone wydarzenia

Informacja dotycząca zakupionych biletów.

Bilety (nie dotyczy biletów zakupionych przez bilety24.pl) za odwołane/przełożone wydarzenia będzie można zwrócić od 1 lipca w biurze GOK SEZAM (godz. 9-15) po uprzednim umówieniu się pod numerem tel. 61 8959 228.

 

 

Zbuduj dobre wspomnienia z Bricks4Kidz

Zapraszamy na Lego-Półkolonie z Bricks4Kidz w Gminnym Ośrodku Kultury „SEZAM” w Tarnowie Podgórnym. Dla Lego-Maniaków, w wieku 5-8 lat oraz 9-12 lat, przygotowaliśmy dwa turnusy kreatywnych półkolonii: 27-31 lipca oraz 3-7 sierpnia.

W pierwszym tygodniu na dzieciaki czeka Moc Lego Wyobraźni. Zanurzymy się w świat Disneya, zaczynając od klasyków takich jak Mickey i Minnie czy Kaczor Donald. Budować będziemy ulubione postacie (Król Lew, Waleczna Merida, Kaczor Donald, Myszka Miki, Mała Syrenka) oraz ich światy. Na starsze dzieci czekać będzie Movie Making, a więc tworzenie animacji poklatkowych i filmów przy użyciu zbudowanych z Lego scenografii. Drugi tydzień to prawdziwa gratka dla fanów gier komputerowych. Młodsze dzieci tworzyć będą z klocków postacie znane z najfajnieszych gier komputerowych – Minecraft, Angry Birds, Mario – to nazwy, których nie trzeba nikomu przedstawiać. Starszych uczestników zapraszamy z kolei na kurs programowania oraz tworzenie gier komputerowych związanych z przygodami kosmicznego statku. W każdym tygodniu zabieramy naszych uczestników na całodniową wycieczkę na Dziewiczą Górę, gdzie czekać będzie mnóstwo atrakcji – warsztaty, gry terenowe, zwiedzanie wieży, piknik z kiełbaskami. W ramach półkolonii zapewniamy dzieciom napoje oraz obiady. Po więcej szczegółów oraz formularz do zapisów zapraszamy na stronę: https://www.bricks4kidz.com.pl/poznan/polkolonie/ Wolne miejsca bardzo szybko uciekają! 

Warsztaty dla uczestników kół i zespołów

W czasie wakacji również uczestnicy kół i zespołów GOK "SEZAM" mają możliwość wzięcia udziału, w specjalnie przygotowanych na ten czas, warsztatów. O tym, że nie będą to zwykłe spotkania świadczy choćby fakt, że ich zwieńczeniem będzie niepowtarzalna produkcja. Nie chcąc zdradzać wszystkich szczegółów, możemy uchylić rąbka tajemnicy, że efektem będą między innymi: koncert, autorska bajka-spektakl, wystawa oraz nagranie piosenki.

Warsztaty prowadzić będą grupy:

  • MOD
  • MODRAKI
  • TT SORTOWNIA
  • Koła Plastyczne
  • Studio Piosenki
  • GT RAMA
  • Mażoretki
  • GT Novi

 Zapisy i szczegóły u instruktorów.

 

Przed nami nowy sezon Lusowskich Spotkań Muzycznych

Cieszący się ogromną popularnością kolejny cykl Lusowskich Spotkań Muzycznych rozpocznie koncert Trio Animato. Mistrzowie harmonijek wystąpią w kościele w Lusowie już 12 lipca.

Podczas kolejnego spotkania (2.08) będziemy mieli okazję usłyszeć czarodziejską bandurę i niezwykły biały śpiew Mariny Terleckiej. Na koniec wakacji w nastrój medytacji i duchowego skupienia wprowadzi nas brzmienie klarnetu Piotra Mełecha. Gościć go będziemy 16 sierpnia.

Już dziś możemy zdradzić, że również wrześniowo-październikowe koncerty zapowiadają się nie lada gratką dla melomanów. Poświęcone będą muzyce chóralnej i pieśniom z różnych kręgów kulturowych. Starannie dobrany program stworzony jest z myślą o wiernej publiczności lusowskich koncertów i dedykowany w sposób szczególny społeczności ukraińskiej. Mam nadzieję, że muzyka zbliży nas i przyniesie wiele radości.

Do zobaczenia na koncertach!

*Prosimy o zapoznanie się z regulaminem imprez 

Wakacje z kulturą w GOK "SEZAM"

Zapraszamy na warsztaty organizowane przez GOK SEZAM. Dzięki nim poznacie Instruktorów, którzy na co dzień prowadzą nasze koła i zespoły, oraz będziecie mieli niepowtarzalną okazję sprawdzić swoich sił w tańcu, śpiewie lub zajęciach plastycznych.

 

Szczegóły:

Warsztaty plastyczne w DK Tarnowo Podgórne

Warsztaty plastyczne w CK Przeźmierowo

Warsztaty tańca nowoczesnego

Warsztaty wokalne

 

Prosimy również o zapoznanie się z regulaminem warsztatów.

Godziny otwarcia kas

Bilety (nie dotyczy biletów zakupionych przez bilety24.pl) za odwołane/przełożone wydarzenia będzie można zwrócić od 16 do 30 czerwca w kasach w DK Tarnowo Podgórne (wtorek-czwartek, w godz. 18:00-20:00) oraz CK Przeźmierowo (wtorek-czwartek, w godz. 18:00 - 20:00).

Przypominamy również, że bilety na przełożone spektakle i koncerty nie tracą ważności. Będzie je można wykorzystać w późniejszych terminie.

Log in

fb iconLog in with Facebook