Uwaga! Praca! Specjalista ds. obsługi

Gminny Ośrodek Kultury SEZAM poszukuje do pracy osoby na stanowisko specjalisty ds. obsługi/pracownika gospodarczego w Centrum Kultury w Przeźmierowie.

Zadania:

 1. obsługa, konserwacja i nadzór nad technicznym wyposażeniem w Centrum Kultury,
 2. dokonywanie drobnych napraw,
 3. utrzymanie porządku na terenie wokół budynku,
 4. pomoc w realizacji imprez pod względem technicznym (nagłośnienie, oświetlenie).

Wykształcenie: min. zawodowe, preferowane uprawnienia elektryczne.

Umiejętności, kwalifikacje:

 1. prawo jazdy kat. B,
 2. dobra organizacja pracy,
 3. wysoka kultura osobista,
 4. samodzielność i odpowiedzialność,
 5. umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

 1. doświadczenie w pracy przy obsłudze technicznej sceny (stałej i plenerowej),
 2. doświadczenie w pracy przy konserwacji i konfiguracji sprzętu nagłośnieniowego i oświetleniowego,
 3. umiejętność obsługi komputera,
 4. posiadanie świadectwa kwalifikacyjnego SEP G1 uprawniającego do eksploatacji i dozoru urządzeń.

CV wraz z klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2016r. poz. 922, prosimy składać w biurze Gminnego Ośrodka Kultury SEZAM ul. Poznańska 96, pok. 24 w Tarnowie Podgórnym lub elektronicznie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 18.12.2017 r.

Wybraliśmy kartki świąteczne

W tym roku wybór najlepszej pracy konkursu plastycznego na kartkę świąteczną był wyjątkowo trudny. Dlatego postanowiliśmy nagrodzić 1 miejscem ex aequo 2 osoby: Mariannę Fąderską z Lusowa oraz Igora Zdunka, ucznia Szkoły Podstawowej w Tarnowie Podgórnym.

Wyróżnienia przyznano pracom, które stworzyli:

- Dominika Kiona

- Hanna Sulikowska (SP Tarnowo Podgórne)

- Maja Wach (SP Tarnowo Podgórne)

- Martyna Domitrz (SP Tarnowo Podgórne)

- Nadia Drożdż (SP Lusowo)

- Weronika Grześkowiak (SP Tarnowo Podgórne.

Wszystkim laureatom gratulujemy. Nagrodzone, wyróżnione i inne najciekawsze prace zobaczyć będzie można w Galerii w Rotundzie w Tarnowie Podgórnym od 28 listopada. Od tego dnia zapraszamy też po nagrody, które czekać będą w siedzibie GOK "SEZAM" przy ul. Poznańskiej 96.

Wszystkim uczestnikom, rodzicom, szkołom - dziękujemy za udział w zabawie!

Sukces teatru NOVI na Melpomenie

Działająca w GOK "SEZAM" grupa teatralna NOVI osiągnęła kolejny sukces! Podczas festiwalu Melpomena w Środzie Wielkopolskiej zespół prowadzony przez Artura Romańskiego otrzymał wyróżnienie za "zespołową kreację aktorską" w spektaklu "Garnitur prezydenta". Dwie aktorki, Maria Stachowiak i Anna Kubot otrzymały też nagrody indywidualne. Występy oceniała komisja w składzie: Piotr Dobrowolski (teatrolog z UAM Poznań), Ewa Obrębowska-Piasecka (dziennikarka teatralna, reżyser) oraz Michał Pabian (dramaturg Teatru Nowego z Poznania).

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

"Paryski romans" - bilety wyprzedane

Pełna sala obejrzy 2 grudnia operetkę "Paryski romans" w Centrum Kultury Przeźmierowo. Wszystkie bilety zostały już sprzedane. Zapraszamy do udziału w innych imprezach GOK "SEZAM"

Bilety na "Paryski romans" już w kasach

Od dziś można kupować bilety na operetkę "Paryski romans". Spektakl przygotowany przez Teatr Muzyczny Iwia zobaczymy w Centrum Kultury Przeźmierowo 2 sobotę, 2 grudnia o godz. 18.

 

Do Paryża ściągają mieszkańcy ze wszystkich zakątków świata. Są wśród nich głodni wrażeń turyści, ciekawi kultury i sztuki „specjaliści” oraz przepełnieni potrzebą miłości i poszukiwacze spełnionych marzeń. Trafiają tam też Antonina i Edwin – polscy śpiewacy.

Tym, co łączy głównych bohaterów jest pragnienie wzajemnego towarzystwa, a nawet miłości. Jednocześnie przekorność ich charakterów, nieprzewidywalne sytuacje i ciągłe zwroty akcji wciąż utrudniają im zbliżenie się do siebie. Młody artysta Edwin zbyt często ulega urokom przepięknych paryżanek, zaś Antonina niejednokrotnie odłącza się od grupy w poszukiwaniu angażu na paryskich estradach.

Kolejną postacią operetki jest Pol, niezrównany i zabójczo uroczy, a przy okazji zabawny. To on jest ogniwem łączącym widzów z aktorami. Prowadzi pełną humoru i mądrości życiowych interakcję, dzięki której spektakl staje się dla widzów ogromną dawką dowcipu, wzruszeń i zachwytu.

Jak zapewniają twórcy, „Paryski romans” to pełna niespodzianek opowieść z pogranicza komedii i dramatu, w której uczestnictwo powoduje, że życie nabiera kolorów. To operetkowy romans, w którym miłość bierze górę nad rozsądkiem, a zakończenie wszystkich zaskakuje.

Przy okazji jest to skarbnica operetkowych i klasycznych przebojów. Usłyszymy takie szlagiery jak „Wilia”, „O sole mio”, „Ach, kobietki”, „Kocham Paryż” i wiele innych.

Za scenariusz i reżyserię spektaklu odpowiada Izabela Witwicka, kierownictwo muzyczne objął Wiesław Murzański, a choreografię opracowały Izabela Witwicka i Anna Kaczmarek.

Bilety na „Paryski romans” kosztują 25 zł. Można je kupować od3 listopada w Centrum Kultury Przeźmierowo (od wtorku do piątku w godz. 16-20), w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) i w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20). Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl.

Zapraszamy dzieci z Sierosławia

Dzieci i młodzież z Sierosławia i okolic chcące rozwijać się teatralnie – ćwiczyć dykcję, wchodzić w role – zapraszam na spotkania w ramach „Teatru w Każdej Wiosce”.

Miejsce:świetlica w Sierosławiu, czas – soboty od 12.00 do 14.00; instruktor – Joanna Witczak. Zgłoszenia: tel. 606 465 959.

Jarmark czeka na wystawców

Uwaga rękodzielnicy, artyści, sprzedawcy świątecznych przysmaków i dekoracji. Zbliża się trzecia edycja Jarmarku Bożonarodzeniowego w Przeźmierowie. Wszystkich chętnych do wystawienia swoich stoisk zapraszamy do kontaktu!

Czytaj więcej

"Botoks" - bilety w sprzedaży

O tym filmie napisano już wiele, a kina przeżywają prawdziwe oblężenie. Jeden z najbardziej kontrowersyjnych filmów ostatnich miesięcy – „Botoks” Patryka Vegi w Kinie Zielone Oko już 29 października. Właśnie rozpoczęliśmy sprzedaż biletów.

Czytaj więcej

Log in

fb iconLog in with Facebook