2 maja GOK nieczynny

W dniu 02.05.2017 (wtorek) biuro GOK "SEZAM" oraz kasy w Centrum Kultury Przeźmierowo i Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym będą nieczynne. Zainteresowanych zakupem biletów zapraszamy do serwisu Bilety24.pl. Kasy otwarte zostaną ponownie w czwartek 4 maja. 

14 kwietnia GOK nieczynny

W dniu 14.04.2017 (piątek) biuro GOK "SEZAM" oraz kasy w Centrum Kultury Przeźmierowo i Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym będą nieczynne. Zainteresowanych zakupem biletów zapraszamy do serwisu Bilety24.pl. Kasy otwarte zostaną ponownie we wtorek, 18 kwietnia.

Sukces naszych recytatorów!

Duży sukces odnieśli recytatorzy, którzy reprezentowali naszą gminę na Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Wiosenne Przebudzenie” w Murowanej Goślinie. Reprezentowała nas trójka recytatorów, którzy wyłonieni zostali w gminnych eliminacjach. W kategorii obejmującej klasy I-III była to Kinga Osowczyk ze szkoły w Przeźmierowie, w drugiej kategorii (klasy IV-VI) – jej szkolny kolega Paweł Jakubowicz, a wśród gimnazjalistów reprezentowała nas Anna Pietrzak ze szkoły w Tarnowie Podgórnym. Paweł Jakubowicz zajął w Murowanej Goślinie I miejsce w swojej kategorii, a Anna Pietrzak – drugie. Gratulujemy!

Ostatnia szansa na bilety na KMN

Kabaret Moralnego Niepokoju, który wystąpi w piątek w Centrum Kultury Przeźmierowo przyciąga tłumy widzów. Zarówno na spektakl o godz. 18, jak i drugi - o godz. 20.30 zostało już tylko kilka ostatnich biletów. Wszystkim zainteresowanym radzimy pospieszyć się z zakupem. Bilety można kupić w serwisie Bilety24.pl lub w kasach: w Centrum Kultury Przeźmierowo (od wtorku do piątku w godz. 16-20), w siedzibie GOK "SEZAM" (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) i w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20).

Zobacz film "Animiaków"!

Z dumą prezentujemy film, który stworzyły dzieci uczestniczące w projekcie GOK SEZAM "Animiaki" pod opieką Julii Talagi i Agaty Kulawiak. Podczas zająć uczą się tworzenia krótkometrażowych filmów animowanych. W programie zajęć było także przygotowywanie scenariuszy, storyboardów i produkcja filmowych etiud. Projekt jest realizacją zwycięskiego pomysłu zgłoszonego podczas ubiegłorocznych Targów Gminnych Inicjatyw Kulturalnych. 

Animacja rotoskopowa (wybierz opcję HD) from Animiaki on Vimeo.

 

Rozśpiewana Gmina - czekamy na zgłoszenia

Przewodniczącym jury szóstej edycji przeglądu wokalistów „Rozśpiewana Gmina” będzie Daniel Moszczyński. Lider zespołu Bibobit, który wystąpił na tegorocznej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, oceni występy mieszkańców naszej gminy, a część z nich zaprosi na warsztaty wokalne w GOK „SEZAM”. Tegoroczny przegląd odbędzie się 7 maja, a na zgłoszenia czekamy do 24 kwietnia.

Czytaj więcej

Są już bilety na koncert Face2Face

W sprzedaży są już bilety na koncert zespołu Face2Face. Autorzy płyty "Inside the Noise" zagrają 20 maja w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym. Bilety w cenie 20 zł dostępne są w miejscu imprezy (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20), w siedzibie GOK "SEZAM" (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) oraz w Centrum Kultury Przeźmierowo (od wtorku do piątku w godz. 16-20). Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl

Czytaj więcej

Musical "Bodo" - bilety już w kasach

"Bodo" - musical z Dariuszem Kordkiem w roli głównej już w sobotę, 6 maja w Centrum Kultury Przeźmierowo. Od dziś można kupować bilety na to wydarzenie. Dostępne są w cenie 39 zł w miejscu imprezy (od wtorku do piątku w godz. 16-20), w siedzibie GOK "SEZAM" (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) i w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20). Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl

Czytaj więcej

Log in

fb iconLog in with Facebook
create an account