"Botoks" - bilety w sprzedaży

O tym filmie napisano już wiele, a kina przeżywają prawdziwe oblężenie. Jeden z najbardziej kontrowersyjnych filmów ostatnich miesięcy – „Botoks” Patryka Vegi w Kinie Zielone Oko już 29 października. Właśnie rozpoczęliśmy sprzedaż biletów.

Czytaj więcej

Kup bilet na Kabaret Nowaki

„Ta przygoda trwa już 10 lat! Kabaret Nowaki dokładnie od dekady bawi fanów dobrej rozrywki. Niezliczone spektakle i programy telewizyjne to doświadczenie, które pozwala na określenie Nowaków mianem ekspertów w dziedzinie śmiechu i żartu” – tak zapowiada swój jubileuszowy program ta „młoda, zdolna i wybitnie energetyczna trójka zielonogórskich artystów”. Rocznicę działalności obchodzić będą oni także na deskach Centrum Kultury Przeźmierowo.

Czytaj więcej

"Jezioro Łabędzie" - bilety w sprzedaży

"Jezioro Łabędzie" - jedno z najbardziej znanych przestawień baletowych wszech czasów będzie można zobaczyć w Przeźmierowie. Spektakl z muzyką Piotra Czajkowskiego z udziałem artystów Teatru Wielkiego w Poznaniu odbędzie się w Centrum Kultury Przeźmierowo w niedzielę, 5 listopada o godz. 17. Bilety już w sprzedaży!

Czytaj więcej

Koncert zaduszkowy Jazzowej Sceny Sezamu

W sprzedaży są już bilety na koncert zaduszkowy Jazzowej Sceny Sezamu. Wystąpią duet Unobtainum i harfistka Cecylia Matysik-Ignyś. Wspólnie wykreują pełen improwizacji unikatowy, muzyczny świat stworzony z dźwięków gitary, fortepianu i harfy. 

Czytaj więcej

Warsztat wyobraźni zaprasza

Warsztat wyobraźni zaprasza dzieci z klas I-IV na twórcze warsztaty rękodzieła artystycznego. Zajęcia odbywają się w każdy wtorek od 16 do 17.30 w Centrum Kultury Przeźmierowo. Uczestnicy mogą poznać takie techniki jak decoupage, scrapbooking, quilling, foamiran, szycie, techniki koralikowe, czy zimna porcelana. Zajęcia są płatne, konieczna jest rezerwacja miejsc (ilość ograniczona). Informacje i zapisy: telefon 534 498 534.

Log in

fb iconLog in with Facebook