fbpx

"Statek Casablanca" - operetka odwołana

Szanowni Państwo,
z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych, a związanych z obostrzeniami, jesteśmy zmuszeni odwołać operetkę „Statek Casablanca”, zaplanowaną na 21 listopada.

Recital Tomasza Stockingera - odwołany

Szanowni Państwo,
po raz kolejny jesteśmy zmuszeni odwołać organizowane przez nas wydarzenie. Tym razem jest to recital Tomasza Stockingera, który miał odbyć się właśnie dziś (24.10). Uruchomiliśmy już procedurę zwrotu biletów. Zwrot środków pieniężnych za bilety zakupione online realizuje serwis bilety24.pl. 

22 i 23.10 biuro GOK SEZAM nieczynne

Szanowni Państwo, biuro GOK SEZAM 22 i 23 października będzie nieczynne w związku z kontaktem pracowników z osobą zakażoną koronawirusem. W razie potrzeby zachęcamy do kontaktu mailowego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Dom Kultury w Tarnowie Podgórnym i Centrum Kultury Przeźmierowo działają bez zmian. Za utrudnienia przepraszamy.

Jubileusz TT Sortownia - odwołany

Szanowni Państwo,
z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych, a związanych z obostrzeniami w czerwonej strefie, jesteśmy zmuszeni odwołać spektakl Jubileuszowy TT Sortownia, zaplanowany na 7 listopada.
Wkrótce postaramy się to, chociaż częściowo, zrekompensować video-niespodzianką. Bacznie obserwujcie nasz profil na facebooku i stronę www. 

Jesteśmy otwarci. Zapraszamy

Szanowni Państwo,
pomimo, obowiązującej od soboty w naszej gminie, czerwonej strefy dokładamy wszelkich starań, aby pobyt w GOK SEZAM był bezpieczny. Stosujemy się do wszelkich wytycznych i działamy zgodnie z obowiązującymi przepisami.
W obecnej chwili nie planujemy żadnych zmian w grafikach zajęć kół i zespołów oraz harmonogramie wydarzeń. Sytuacja jest jednak bardzo dynamiczna i nie wykluczamy, że może to nastąpić w późniejszym terminie. Jeśli będziemy zmuszeni do odwołania czegokolwiek, niezwłocznie Państwa o tym poinformujemy.

Przypominamy o respektowaniu regulaminu i wytycznych GOK SEZAM znajdujących się na stronie www.goksezam.pl.

Odwołanie seansu dla dzieci 18.10 godz. 12.30

UWAGA!!! Z przyczyn technicznych najbliższy niedzielny (18.10, godz. 12.30) seans filmowy dla dzieci: "Słynny najazd niedźwiedzi na Sycylię" zostaje odwołany. Popołudniowy seans (18.10 godz. 18) film "Szarlatan" odbędzie się zgodnie z planem. Za utrudnienia przepraszamy.

Konkurs na ozdobę choinkową

Tworzysz kolorowe bombki, dziergane aniołki, papierowe gwiazdki lub inne własnoręcznie robione ozdoby choinkowe? Mamy dla Ciebie konkurs!

Choć za oknem wielobarwne liście dopiero co opadają z drzew, małymi krokami jednak zbliżamy się do świątecznych przygotowań. Tradycją GOK SEZAM stały się coroczne konkursy przypominające o zbliżających się Świętach Bożego Narodzenia. Głównym celem tegorocznej edycji konkursu na „Najpiękniejszą ozdobę choinkową” skierowanej do dzieci i dorosłych, jest rozwijanie wyobraźni oraz pobudzanie aktywności twórczej, a także stworzenie przestrzeni do zaprezentowania swoich dokonań. Każdy uczestnik może zgłosić jedną ozdobę. Ma na to czas do 9 grudnia. Prace mogą być przygotowane w dowolnej technice, ale muszą mieć solidnie przymocowany element umożliwiający zawieszenie ozdoby na gałązce choinki. Ozdoby świąteczne zaprezentujemy na stronie internetowej goksezam.pl oraz profilu facebook.com/goksezam. Szczegółowy regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa dostępne tu.

Prace wraz z kartą zgłoszenia należy dostarczyć do 9 grudnia 2020 roku, do Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym lub Centrum Kultury Przeźmierowo we wtorki i środy, w godz. 17-20. Informacje o konkursie można uzyskać u organizatora konkursu pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Log in

fb iconLog in with Facebook