"Balerina" - bilety wyprzedane!

Planowany na najbliższa niedzielę pokaz filmu "Balerina" dla dzieci obejrzy komplet widzów. Wszystkie bilety na seans zostały już sprzedane. Nie będzie możliwości zakupu biletu bezpośrednio przed wydarzeniem. Zapraszamy na inne seanse w Kinie Zielone Oko.

Skończyły się bilety na niedzielne spektakle

Spektakle przygotowane przez Teatr Miejski w Lesznie - "Nie strój zdobi nieboszczyka" i "Detektyw" z Janem Peszkiem, Błażejem Peszkiem i Katarzyną Krzanowską obejrzy komplet widzów. Właśnie sprzedane zostały ostatnie bilety na to wydarzenie. Nie będzie możliwości zakupienia biletu bezpośrednio przed teatralnym maratonem.

Skończyły się bilety na niedzielny film

"Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" to film, który w Kinie Zielone Oko wyświetlimy już w najbliższą niedzielę. Wszystkie bilety na ten seans zostały już wykupione. W związku z powyższym nie będzie możliwości zakupienia biletu przed seansem.

Igor Fijałkowski z Medalem Młodej Sztuki

Głos Wielkopolski ogłosił dziś laureatów Medali Młodej Sztuki. Nagroda ta przyznana została po raz 42, a wśród wyróżnionych znalazł się Igor Fijałkowski, opiekun grupy, która działa w Sadach w ramach projektu „Teatr w każdej wiosce”.

Igor Fijałkowski jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. L. Solskiego we Wrocławiu. Nagrodę otrzymał za rolę Mr. Puncha w spektaklu „Molier” poznańskiego Teatru Animacji. Wcześniej kreacja ta została wyróżniona nagrodą za najlepszą rolę męską na XXIII Międzynarodowym Festiwalu Teatrów Lalek „Spotkania” w Toruniu. Jego spektakl „Owieczka Bella” mogliśmy podziwiać niedawno w cykl „Mama, tata, teatr i ja”.

Swoimi aktorskimi i reżyserskimi umiejętnościami od dwóch lat dzieli się z najnowszą grupą prowadzonego przez GOK „SEZAM” projektu. Grupa z Sadów przygotowuje aktualnie przedstawienie „Skąd dokąd”, którego premiera odbędzie się w Centrum Kultury Przeźmierowo w ramach jubileuszowego, 15. Finału projektu „Teatr w każdej wiosce”.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Warsztat wyobraźni zaprasza

„Warsztat wyobraźni” zaprasza na warsztaty rękodzieła w Tarnowie Podgórnym. W tajniki takich technik jak decoupage, scrapbooking, quilling, foamiran, techniki koralikowe, szycie, zimna porcelana i inne wprowadzać będzie dzieci Anna Przymusiak.

Pierwsze, zapoznawcze zajęcia, będą darmowe! Dzieci z klas I-III zapraszamy do Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym 15 lutego o godz. 15, 16, 17 i 18. Tydzień później, 22 lutego podobne warsztaty odbędą się dla dzieci z klas IV-VI i w wieku gimnazjalnym.

Liczba zgłoszeń ograniczona, decyduje ich kolejność. Osoby, które zdecydują się na udział w dalszych warsztatach spotykać się będą w Domu Kultury w każdą środę marca, kwietnia i maja. Więcej o prowadzącej przeczytać można na stronie www.warsztat-wyobrazni.pl. Zapisy i szczegóły dostępne są u niej pod nr tel. 534 498 534.

Maciej Fortuna Trio - bilety już w sprzedaży

Choć Maciej Fortuna Trio jest formacją, która działa od lat i dała już kilkadziesiąt koncertów na całym świecie, nigdy jeszcze nie wystąpiła  w rodzinnym Poznaniu. Stolicę Wielkopolski wyprzedziło Tarnowo Podgórne – 18 marca usłyszymy zespół na Jazzowej Scenie Sezamu.

Czytaj więcej

KSM - wszystkie bilety wyprzedane

Wszystkie bilety na występ Kabaretu Skeczów Męczących rozeszły się na ponad dwa tygodnie przed imprezą. Najnowszy program "Pod prądem" obejrzy więc w Centrum Kultury Przeźmierowo komplet widzów.

Międzynarodowy sukces orkiestry

W sumie aż 289 zespołów z 21 krajów zaprezentowało się na Balkan Folk Fest w 2016 roku. Z Bułgarii właśnie nadeszła świetna informacja: oto Młodzieżowa Orkiestra Dęta Gminy Tarnowo Podgórne pod dyrekcją Pawła Joksa zajęła I miejsce i nagrodę pieniężną w wysokości 1000 euro w ramach Międzynarodowych Przesłuchań Orkiestr Dętych im. Dusana Miljkovića. Dyplomy pod koniec stycznia dotarły do Tarnowa Podgórnego i będą kolejnymi w kolekcji cennych wyróżnień naszej orkiestry.

Wszystkim jej członkom, instruktorom i dyrygentowi gratulujemy i czekamy na kolejne, równie udane jak Koncert Noworoczny, występy w naszej gminie. Najbliższy już 11 marca w Centrum Kultury Przeźmierowo.

Log in

fb iconLog in with Facebook
create an account