fbpx

Kino Zielone Oko zaprasza: "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri".

Szczegóły:

  • Data:
  • Miejsce: Centrum Kultury Przeźmierowo
  • Bilety: 15 zł

 

Tydzień po wręczeniu Oscarów w Kinie Zielone Oko zobaczymy film, który ma spore szanse na kilka statuetek. Nominowany w 7 kategoriach, w tym „Najlepszy film”, „Najlepsza aktorka pierwszoplanowa” (Woody Harrelson) i „Najlepszy scenariusz oryginalny” (Martin McDonagh), wcześniej zdobył już cztery Złote Globy, w tym dla najlepszego dramatu.

Akcja toczy się w małym miasteczku na amerykańskiej prowincji kilka miesięcy po morderstwie córki głównej bohaterki. Lokalna policja nie może wpaść na trop sprawcy, a zdeterminowana kobieta decyduje się na nietypowe przedsięwzięcie. Wynajmuje trzy tablice reklamowe na drodze wiodącej do miasteczka i maluje na nich prowokacyjny przekaz, skierowany do szanowanego przez lokalną społeczność szefa policji. Gdy do akcji wkracza jego porywczy i agresywny zastępca, starcie między bohaterką a lokalnymi siłami porządkowymi przekształca się w otwartą wojnę.

Kryminalny komediodramat Martina McDonagha Kino Zielone Oko wyświetli w niedzielę, 11 marca o godz. 18. Bilety w cenie 15 zł do nabycia w Centrum Kultury Przeźmierowo (na godzinę przed seansem oraz od wtorku do piątku w godz. 16-20), w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) oraz w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20). Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl.

Log in

fb iconLog in with Facebook