Kino Zielone Oko dla dzieci: "Gnomy rozrabiają"

• Bilety: 10 zł / 1 zł

Bohaterka animacji, Chloë, przeprowadza się wraz z mamą do innego miasta. Wszystko jest tam dla niej nowe – szkoła, znajomi, dom. Stary budynek, w którym razem mieszkają wydaje się skrywać wiele tajemnic, a jedną z nich jest osobliwa kolekcja krasnali ogrodowych. Pewnego dnia małe figurki ożywają! Okazuje się, że skrzaty są tak naprawdę legendarnymi strażnikami, którzy od wieków bronią świata przed żarłocznymi istotami z innych wymiarów. Dzielna Chloë, wspólnie z nowo poznanym kolegą z sąsiedztwa Liamem przyłączają się do akcji. Zwariowane krasnale wraz z dwójką dzieciaków będą musiały poradzić sobie z pozaziemskim zagrożeniem. Film „Gnomy rozrabiają” udowadnia, że bohater tkwi w każdym z nas – trzeba go tylko obudzić!

Na seans zapraszamy do Centrum Kultury Przeźmierowo 11 marca o godz. 12.30. Bilety w cenie 10 zł (dzieci) i 1 zł (maksymalnie 2 opiekunów) do nabycia w miejscu seansu (na godzinę przed pokazem oraz od wtorku do piątku w godz. 16-20), w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) i w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20). Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl.