Kino Zielone Oko dla dzieci: "Villads" Wyróżniony

• Bilety: 10 zł (dzieci), 1 zł (opiekunowie)

Pełen energii, obdarzony bujną wyobraźnią sześciolatek Villads, przygotowuje się do ważnego momentu w życiu: rozpoczęcia nauki. Z uwagą słucha starszej siostry, która wciąż narzeka na szkołę i tęskniących za nią rodziców. Jednocześnie Villads nie rozumie wielu zasad ustanawianych przez dorosłych, a szkoła staje się dla niego kolejnym polem bitwy, której reguły trudno zaakceptować. Przetrwać pierwszą klasę pomaga mu jednak spryt i pomysłowość.

Duński film familijny Kino Zielone Oko pokaże w niedzielę, 25 lutego o godz. 12.30. Bilety w cenie 10 zł (dzieci) i 1 zł (opiekunowie) dostępne są w Centrum Kultury Przeźmierowo od wtorku do piątku w godz. 16-20, w siedzibie GOK „SEZAM” od poniedziałku do piątku w godz. 9-15 i w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym od poniedziałku do piątku w godz. 15-20. Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl.