Kino Zielone Oko zaprasza: "Gra o wszystko"

Młoda, piękna i wszechstronnie utalentowana. Kochała ryzyko i nie bała się gry o wszystko. Światowej klasy zawodniczka w narciarstwie alpejskim swoją fortunę zdobyła jednak nie dzięki nartom, a dzięki… kartom. Molly Bloom, bo o niej mowa, przez 10 lat prowadziła ekskluzywny, nielegalny klub pokerowy. Gościła gwiazdy Hollywood, największe postaci światowego biznesu, a także bossów rosyjskiej mafii. Pod jej dachem wygrywano miliony i tracono fortuny. Poznała tajemnice najpotężniejszych tego świata. Gdy sądziła, że zdobyła wszystko, do jej drzwi zapukało FBI. Zagrożona wieloletnim więzieniem, utratą dorobku życia, po raz kolejny postanowiła podjąć walkę. Jedynym jej sprzymierzeńcem okazał się adwokat, który jako pierwszy poznał prawdziwe oblicze Molly Bloom.

Oparty na faktach dramat biograficzny Aarona Sorkina z Jessiką Chastain, Idrisem Elbą i Kevinem Costnerem Kino Zielone Oko wyświetli w niedzielę, 18 lutego o godz. 18. Bilety w cenie 15 zł dostępne są od poniedziałku do piątku w godz. 9-15 w siedzibie GOK „SEZAM”, od poniedziałku do piątku w godz. 15-20 w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym i od wtorku do piątku w godz. 16-20 oraz bezpośrednio przed seansem w Centrum Kultury Przeźmierowo. Sprzedaż internetową prowadzi serwis Bilety24.pl.