Szalone Filmowe Wtorki: "Potworna rodzinka"

• Bilety: Obowiązują bezpłatne zaproszenia

Z okazji ferii GOK „SEZAM” przygotował dla dzieci nie tylko stacjonarne półkolonie, ale i filmową niespodziankę. Podczas zimowych wakacji w Centrum Kultury Przeźmierowo obejrzeć będzie można „Potworną rodzinkę” i „My Little Pony”, a na koniec delektować się smakiem pączków ufundowanych przez sołtysów Przeźmierowa i Tarnowa Podgórnego.

Filmem, który zobaczymy w pierwszy wtorek ferii jest „Potworna rodzinka”. Opowiada on historię zbuntowanej nastolatki, Fay. Jej młodszy brat Max, z racji nieprzeciętnej inteligencji, ma na pieńku ze szkolnymi łobuzami. Rodzice natomiast są tak zapracowani, że prawie nie znajdują czasu na życie rodzinne. Pewnego dnia Fay zabiera wszystkich na bal przebierańców. Sama przebiera się za mumię, brat za wilkołaka, mama za wampirzycę, a tata za Frankensteina. Zabawa jest przednia aż do chwili, w której okazuje się, iż - na skutek klątwy - przebrania przestały być tylko żartem, a stały się rzeczywistością. Od tej chwili cała rodzina robi wszystko, by zdjąć klątwę i uniknąć zaczepek ze strony namolnego hrabiego Draculi. Wkrótce przekonuje się też, że bycie potworem ma swoje dobre strony. Max bez problemu straszy szkolnych rozrabiaków, jego tata ma niespotykaną siłę, mama hipnotyzuje nawet sprzedawców w sklepie, a Fay jest… nieśmiertelna!

Na niemiecko-brytyjską komedię zapraszamy we wtorek, 13 lutego o godz. 17 do Centrum Kultury Przeźmierowo. Obowiązują bezpłatne zaproszenia-pączusie, dostępne w kasach GOK „SEZAM”.