Kino Zielone Oko dla dzieci: "Traktorek Florek"

• Bilety: 10 zł (dzieci), 1 zł (opiekunowie)

Czy przyjaźń między dzieckiem, dorosłym, traktorem i kozą jest możliwa? Oczywiście, że tak! Szczególnie gdy chodzi o wspólną sprawę, która jest dobro farmy i honor jej gospodarza. „Traktorek Florek” to opowieść nie tylko o tym, że na wsi nie ma nudy i jest to genialne miejsce na spędzenie wakacji, ale również o solidarności, współpracy i wzajemnej trosce. To dynamiczna i zabawna opowieść na tle sielskiego krajobrazu, która nie pozwala przestać się śmiać.

Norweski film familijny Kino Zielone Oko wyświetli w niedzielę, 28 stycznia o godz. 12.30. Bilety w cenie 10 zł (dzieci) i 1 zł (maksymalnie 2 opiekunów) dostępne będą od 2 stycznia w miejscu imprezy (od wtorku do piątku w godz. 16-20 i bezpośrednio przed seansem), w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) i w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20). Sprzedaż online prowadzić będzie serwis Bilety24.pl.