Kino Zielone Oko zaprasza: "Najlepszy" Wyróżniony

Tytułowym bohaterem filmu jest Polak, który zachwycił świat, a który w naszym kraju do dziś pozostaje osobą praktycznie nieznaną. To pełna morderczego wysiłku, spektakularnych upadków i niezwykłej siły historia, która inspirowana jest życiem Jerzego Górskiego. Ukończył on bieg śmierci i ustanowił rekord świata w triathlonowych mistrzostwach świata, zwyciężając na dystansie Double Ironman. Ten rekord nie byłby jednak możliwy, gdyby w jego życiu nie pojawiły się dwie kobiety. Jedną stracił. Druga stała się inspiracją, aby zawalczyć o swoje życie.

Film zdobył Nagrodę Publiczności na festiwalu w Gdyni, a także Złote Lwy za najlepszą scenografię, debiut aktorski (Kamila Kamińska) i nagrody specjalne. Zobaczymy go w niedzielę, 21 stycznia o godz. 18 w Centrum Kultury Przeźmierowo. Bilety w cenie 15 zł dostępne będą od 2 stycznia w miejscu imprezy (od wtorku do piątku w godz. 16-20 i bezpośrednio przed seansem), w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) i w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20). Sprzedaż online prowadzić będzie serwis Bilety24.pl.