Mama, Tata, Teatr i ja: "Bajka o szczęściu" Teatru TeatRyle

• Miejsce: Dom Kultury w Tarnowie Podgórnym
  • Bilety: 10 zł (dzieci), 1 zł (opiekunowie)

W cyklu „Mama, Tata, Teatr i ja” 21 stycznia o godz. 12.30 na scenie Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym zobaczymy przedstawienie „Bajka o szczęściu”.

Jest to ciepła opowieść o ubogim dziadku, który żyje w chatce wraz ze świnką, kogucikiem i myszką. Wszystko zmienia się nagle, gdy przychodzi doń handlarz, który oferuje mu pewną transakcję. W zamian za dobra materialne, chce zwierzątek. Dziadek, oszołomiony ta propozycją, ulega pokusie. Myśli, że owa transakcja przysporzy mu więcej szczęścia. Gdy zostaje sam, wnet zdaje sobie sprawę, jak wiele stracił.

Spektakl teatru TeatRyle w jasny sposób odpowiada na pytanie: być czy mieć?

Bilety dla dzieci kosztują 10 zł, a dorośli mogą im towarzyszyć za symboliczną złotówkę. Zapraszamy do kas GOK „SEZAM”: w miejscu imprezy (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20 oraz na godzinę przed spektaklem), w siedzibie GOK (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) oraz w Centrum Kultury Przeźmierowo (od wtorku do piątku w godzi. 16-20). Sprzedaż internetową prowadzi serwis Bilety24.pl.