Kino Zielone Oko dla dzieci: "Kumple z dżungli"

• Bilety: 10 zł (dzieci), 1 zł (opiekunowie)

Pasiasty kung fu pingwin Maurice, jego pasiasty syn kung fu złota rybka Junior, genialny wyrak Gilbert, waleczny goryl Miguel oraz czarująca nietoperka – Batricia. Wszyscy oni tworzą zgraną paczkę superbohaterów z dżungli. Na drodze tej wesołej bandy staje piroman koala – Igor, który wiele lat temu planował zniszczyć dżunglę. Wtedy zagładę powstrzymała tygrysica – mama Maurice’a. Teraz szalony koala ma szanse się zemścić. Czy kumple z dżungli ruszą na ratunek?

Na francuski animowany film Davida Alauxa zapraszamy do Centrum Kultury Przeźmierowo w niedzielę, 14 stycznia o godz. 12.30. Bilety w cenie 10 zł (dzieci) i 1 zł (maksymalnie 2 opiekunów) dostępne będą od 2 stycznia w miejscu imprezy (od wtorku do piątku w godz. 16-20 i bezpośrednio przed seansem), w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) i w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20). Sprzedaż online prowadzić będzie serwis Bilety24.pl.