Kino Zielone Oko dla dzieci: "Kacper i Emma jadą w góry" Wyróżniony

• Bilety: 10 zł (dzieci), 1 zł (opiekunowie)

Ten film pozwoli w jesienną niedzielę przywołać klimat wakacji. Po zakończonym roku szkolnym na zasłużony wypoczynek wybierają się Kacper i Emma – para dzieciaków, które najlepiej wiedzą jak sprawić sobie frajdę. Idealnym miejscem wydają się góry – to nie tylko świeże powietrze i cudowne widoki, ale też okazja na przeżycie rozmaitych przygód. Bohaterowie filmu pakują swoje ulubione pluszaki i wyruszają przygodzie na spotkanie. Zdobywają górskie szczyty, biwakują, poznają dzikie zwierzęta.

Na norweski familijny film skierowany do najmłodszych widzów zapraszamy do Centrum Kultury Przeźmierowo w niedzielę, 26 listopada o godz. 12.30. Bilety dla dzieci kosztują 10 zł, a towarzyszący im opiekunowie mogą wejść na seans za symboliczną złotówkę. Zapraszamy do kas w Centrum Kultury Przeźmierowo (od wtorku do piątku w godz. 16-20 i bezpośrednio przed seansem), w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) i w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20). Sprzedaż internetową prowadzi serwis Bilety24.pl.