fbpx

Jazzowa Scena Sezamu - koncert zaduszkowy: Unobtainum i Cecylia Matysik-Ignyś

Szczegóły:

  • Data:
  • Miejsce: Dom Kultury w Tarnowie Podgórnym
  • Bilety: 20 zł

 

 

To będzie unikatowy, muzyczny świat stworzony z dźwięków gitary, fortepianu i harfy. Do tego pełen spontanicznej improwizacji. Na Jazzowej Scenie Sezamu 4 listopada będziemy świadkami niezwykłego muzycznego spotkania. Podczas koncertu zaduszkowego wystąpią duet Unobtainum i Cecylia Matysik-Ignyś.

Działający od 2013 roku duet Unobtainum tworzą Marek Jakubowicz (gitara) i Michał Ruksza (fortepian, syntezatory). Wspólnie tworzą i występują na scenach klubowych i teatralnych. Koncertowali m. in. w „Piwnicy pod Baranami”, Teatrze Gdynia Główna, klubie Blue Note i Moim Teatrze w Poznaniu. Ich muzyka opiera się na dojrzałości dźwięku i wirtuozerii. Artyści pełnymi garściami czerpią z motywów skandynawskiego jazzu i muzyki świata. Podczas koncertów Unobtainum nie brakuje też improwizacji. To ona sprawia, że każdy występ duetu jest niepowtarzalnym wydarzeniem muzycznym. 

Szczególnie ciekawie zapowiada się koncert w Tarnowie Podgórnym. Duetowi towarzyszyć będzie bowiem harfistka, Cecylia Matysik-Ignyś. Jest ona absolwentką Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu. Prowadzi działalność solową, gra też w duetach i zespołach kameralnych oraz orkiestrach polskich i zagranicznych. Z Markiem Jakubowiczem współpracowała przy nagraniu płyty „Feelings” oraz przy jego międzynarodowym projekcie muzycznym „Zendegi Zibast”.

Na wyjątkowy koncert z gitarą, fortepianem i harfą w roli głównej zapraszamy w sobotę, 4 listopada o godz. 18 do Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym. Bilety w cenie 20 zł do nabycia w miejscu imprezy (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20), w siedzibie GOK „SEZAZM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) oraz w Centrum Kultury Przeźmierowo (od wtorku do piątku w godz. 16-20). Sprzedaż internetową prowadzi serwis Bilety24.pl.

Log in

fb iconLog in with Facebook