Kino Zielone Oko zaprasza: "Logan: Wolverine"

Akcja filmu „Logan: Wolverine” rozgrywa się w niedalekiej przyszłości. Zmęczony życiem Logan opiekuje się schorowanym Profesorem X w kryjówce przy granicy meksykańskiej. Wysiłki głównego bohatera, by ukryć się przed światem i ochronić swoje dziedzictwo zostają zniweczone, gdy pojawia się młoda mutantka, ścigana przez mroczne siły.

Dramat Science Fiction w reżyserii Jamesa Mangolda Kino Zielone Oko wyświetli w niedzielę, 21 maja o godz. 18. Bilety w cenie 15 zł można kupować w Centrum Kultury Przeźmierowo (od wtorku do piątku w godz. 16-20 i na godzinę przed seansem), w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) i w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20). Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl.

create an account