Przegląd Wokalistów "Rozśpiewana Gmina"

• Miejsce: Dom Kultury w Tarnowie Podgórnym
  • Bilety: Wstęp wolny

Jurorem tegorocznej edycji przeglądu wokalistów "Rozśpiewana Gmina" będzie Daniel 'Wolny' Moszczyński. Reprezentanci przedszkoli i szkół oraz kochający śpiew mieszkańcy wystąpią w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym w niedzielę, 7 maja o godz. 12.

Wszyscy, którzy chcieliby wziąć udział w przeglądzie, powinni do 24 kwietnia dostarczyć do GOK "SEZAM" wypełniony formularz oraz akompaniament (jeśli konieczne będzie odtworzenie półplaybacku).

Preferujemy akompaniament „na żywo”, jednak dopuszczamy także podkłady na płytach CD audio. Należy je dostarczyć wraz ze zgłoszeniem. W przeglądzie wezmą udział wszyscy, którzy w terminie dostarczą materiały do siedziby GOK „SEZAM” (ul. Poznańska 96 w Tarnowie Podgórnym).

Przewodniczącym jury będzie Daniel Moszczyński. Jest on absolwentem Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Uniwersytetu Zielonogórskiego. Jest wokalistą, autorem tekstów, producentem muzycznym, realizował się także jako prezenter radiowy audycji Jazzy Moods w Good Time Radio. Na swoim koncie ma wiele wydawnictw muzycznych, w tym dwa autorskie albumy Wolny Band „Chwila Wolnego”, Terminal „Tree of Lie”. Komponował także dla Audiofeels, Kasi K8 Rościńskiej czy Kasi Wilk. Duża część publiczności kojarzy go także jako solistę Chóru Akademickiego UAM pod kierownictwem Jacka Sykulskiego. Na scenie pojawiał się też w roli aktora m. in. obok Stefana Friedmana czy Krystyny Sienkiewicz. Lubi eksperymentować także z brzmieniami elektronicznymi oraz z gitarowymi riffami w projekcie Omni Modo. Jest też liderem zespołu Bibobit, który wystąpił na tegorocznej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wybrana grupa uczniów szkół podstawowych i starszych uczestników Rozśpiewanej Gminy zostanie zaproszona na warsztaty, które poprowadzi.

Zapraszamy do kibicowania i wysłuchania występów 7 maja o godz. 12 w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym. Wstęp wolny.