Jazzowa Scena Sezamu - koncert zaduszkowy: Iza Zając

• Miejsce: Dom Kultury w Tarnowie Podgórnym, ul. Ogrodowa 14
  • Bilety: 20 zł

W cyklu Jazzowa Scena Sezamu. 29 października wystąpi w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym Iza Zając.
Artystka, która swój śpiew jazzowy kształtowała pod wpływem Elli Flitzgerald, Sary Vaughan, czy Betty Carter karierę rozpoczynała w połowie lat ’80. Od lat należy do czołówki polskich wokalistek jazzowych. Jest znakomitą improwizatorką i mistrzynią ellingtonowskich standardów i ballad. Jej płyta „Piosenki dla Armstronga” była nominowana do nagrody Fryderyk w kategorii „album jazzowy roku”.
Bilety na zaduszkowy koncert Izy Zając w cenie 20 zł dostępne będą od 15 września w miejscu koncertu (w godz. 15-20)oraz przed imprezą, w siedzibie GOK „SEZAM” (w godz. 9-15) oraz w Centrum Kultury Przeźmierowo (w godz. 16-20).