Mama, Tata, Teatr i ja: spektakl Teatru Krokodyl pt. "Przygody Krasnala Hałabały"

• Bilety: 10 zł (bilet rodzinny dla dziecka - opiekunowie gratis)

W przeznaczonym dla dzieci i ich opiekunów cyklu „Mama, tata, teatr i ja” tym razem do Centrum Kultury Przeźmierowo zawita Teatr Krokodyl, który zaprezentuje spektakl „Przygody Krasnala Hałabały".

Podczas spektaklu dzieci dowiedzą się, dlaczego ptaki zaproszone przez Hałabałę na placek z borówkami nie pojawiły się? Odpowiedzi udzielą Baba Saba i Pani Jesień. Oczywiście ważną rolę w całym spektaklu odegrają także młodzi widzowie.

Na kolejne przedstawienie w cyklu „Mama, tata, teatr i ja” zapraszamy w niedzielę, 9 października o godz. 12.30. Obowiązują bilety rodzinne (w cenie 10 zł za dziecko, opiekunowie gratis). Można je kupować od poniedziałku do piątku w miejscu imprezy (w godz. 10-12 i 17-19), siedzibie GOK „SEZAM” (w godz. 9-15) i Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (w godz. 15-20). Sprzedaż internetową prowadzi serwis Biletomat.pl.