Wycieczka dla dzieci „Franciszek, Józef i Adam z ramionami pod wiatr” do Osiecznej, Jeziorek i Leszna

• Miejsce: Wyjazd z Tarnowa Podgórnego i Przeźmierowa
  • Koszt udziału: 30 zł

Jednym z symboli Wielkopolski są wiatraki, które powstawały tu od XVII wieku. Z blisko 2000 pozostało ich tylko 75. Część z nich będzie głównym celem jednodniowych wycieczek, jakie GOK „SEZAM” przygotował dla dzieci z gminy Tarnowo Podgórne.

Pierwsza z nich, „Franciszek, Józef i Adam z ramionami pod wiatr” odbędzie się we wtorek, 12 lipca. Jej uczestnicy odwiedzą Muzeum Młynarstwa i Rolnictwa w Osiecznej. Zobaczą też wozy drabiniaste i konie w Jeziorkach, a po obiedzie zrelaksują się na pływalni Akwawit w Lesznie.

Wycieczka rozpocznie się o godz. 9, a zakończą ok.19 (wyjazd z Tarnowa Podgórnego i Przeźmierowa). Koszt udziału to 30 zł. Wszyscy uczestnicy powinni zaopatrzyć się w klapki, czepki i ręczniki na basen. Zapisy i wpłaty przyjmować będziemy od 6 czerwca w biurze GOK "SEZAM" w Tarnowie Podgórnym (ul. Poznańska 96, w godz. 8 - 14) oraz w Centrum Kultury Przeźmierowo (w godz. 8 - 16).

I WYCIECZKA - 12 lipca
„Franciszek, Józef i Adam z ramionami pod wiatr”
• Muzeum Młynarstwa i Rolnictwa w Osiecznej
• Wozy drabiniaste i konie w Jeziorkach