fbpx
Logo
Wydrukuj tę stronę

"Mama, tata, teatr i ja" - inauguracja cyklu spektakli dla dzieci z rodzinami

"Mama, tata, teatr i ja" - inauguracja cyklu spektakli dla dzieci z rodzinami

Szczegóły:

  • Data:
  • Miejsce: Centrum Kultury Przeźmierowo
  • Bilety: Bezpłatne zaproszenia
Dołącz do tego wydarzenia na Facebooku!

Gminny Ośrodek Kultury „SEZAM” zaprasza na pierwsze wydarzenie w ramach nowego cyklu. „Mama, tata, teatr i ja” to comiesięczne spotkania z teatrem, przeznaczone dla najmłodszych wraz z rodzicami. Będą one się odbywać regularnie w Centrum Kultury w Przeźmierowie.

Na początek zapraszamy najmłodszych wraz z opiekunami na przedstawienie „Łza Ziemi” Teatru Frajda. - Będąca u kresu sił Królowa Ziemia -  jak czytamy w opisie spektaklu- płacze nad swoim losem. Słyszy ją jedynie jej własna Łza. Łezka postanawia ratować Królową. W tym celu biegnie przez świat i uczy ludzi jak powinni dbać o naszą planetę. Łatwo przekonuje spotkanych bohaterów by zostali obrońcami Królowej. Ciekawe czy uda jej się przekonać do tego także Was… 


Spektakl o ekologicznej wymowie przygotowali Karolina Liminowicz (tekst), Magdalena Kamińska (scenografia) i Marcin Grzybowski (muzyka). Zapraszamy do Centrum Kultury Przeźmierowo w niedzielę, 3 kwietnia o godz. 12.30. Bezpłatne zaproszenia można odbierać poniedziałku do piątku (w godz. 9-12 i 17-20) w miejscu imprezy. Osoby, którym wygodniej otrzymać je w Tarnowie Podgórnym mogą się zgłaszać do siedziby GOK „SEZAM” (w godz. 9-15) lub Domu Kultury (w godz. 15-20). Zapraszamy!

Gminny Ośrodek Kultury SEZAM ul. Poznańska 96, 62-080 Tarnowo Podgórne
Wykonanie strony: Jarek Krawczyk