"Od startu do mety" - wystawa fotografii Andrzeja Piechockiego

• Miejsce: Galeria w Rotundzie, Tarnowo Podgórne, ul. Ogrodowa 14

W Galerii w Rotundzie tym razem wystawa fotografii wykonanych podczas Biegu i Nordic Walking z okazji Święta Niepodległości. Podczas rozgrzewki uczestnicy z niepokojem spoglądali w niebo. Utrzyma się bezdeszczowa aura, czy też nie? Pod koniec – na krótko – poszły w ruch parasole. Na szczęście, zawodników i widzów niezmiennie nie opuszczały dobre humory. Każdy, kto – w trzech kategoriach na dystansach 4 i 7,5 km – dobiegł do mety, był zwycięzcą, każdy otrzymał medal. Każdy, między linią startu a linią mety, przez widzów nagradzany był oklaskami, zachęcany sportowym dopingiem.

Andrzej Piechocki, redaktor naczelny "TarNowej Kultury", był przy tym od samego początku do samego końca. I fotografował, fotografował… Wybrał 14, które obejrzeć można na wystawie.

Wstęp wolny.