Jazzowa Scena Sezamu: Kwartet Henryka Miśkiewicza Full Drive

• Miejsce: Dom Kultury w Tarnowie Podgórnym, ul. Ogrodowa 14
  • Bilety: 20 zł

Przygodę z jazzem rozpoczął w wieku 14 lat zdobywając wyróżnienie na festiwalu Jazz Nad Odrą we Wrocławiu. Jest laureatem dwóch Fryderyków (2002 i 2004), nagrody Jazzowy Artysta Roku (2013) i wielu innych. Kolejną gwiazdą Jazzowej Sceny Sezamu będzie Henryk Miśkiewicz, który w Tarnowie Podgórnym zagra ze swoim zespołem Full Drive.

W zespole pod przewodnictwem tego wybitnego saksofonisty grają same osobowości: Marek Napiórkowski (gitary), Robert Kubiszyn (basy) i Michał Miśkiewicz (perkusja). Wśród artystów, z którymi Henryk Miśkiewicz grywał w przeszłości są natomiast m. in. Ewa Bem, Jan Ptaszyn Wróblewski, Andrzej Jagodziński, Anna Maria Jopek, Pat Metheny, Mino Cinelu, a ostatnio artysta rozpoczął współpracę z amerykańskim trębaczem Michaelem Patchesem Stewardem.

Na ostatni w tym roku koncert Jazzowe Sceny Sezamu zapraszamy do Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym w sobotę, 12 grudnia o godz. 18. Bilety w cenie 20 zł można kupować w miejscu imprezy (w godz. 15-20), siedzibie GOK „SEZAM” (w godz. 9-15) oraz w Centrum Kultury Przeźmierowo (w godz. 9-12 i 17-20). Sprzedaż internetową prowadzi serwis Biletomat.pl.